Kinga Adar
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Pobyt byl velmi úspěšný, čistota pokojů, hotelu i bazénů byla skvělá.
Pobyt byl velmi úspěšný, čistota pokojů, hotelu i bazénů byla skvělá.
Pláž je čistá, stačí jet bezplatným autobusem od hotelu.
StravaJídlo mi moc chutnalo, k snídani byly omelety a další věci, sendviče, zelenina, sýry a tvaroh, teplé toasty, mléčné polévky, různé cereálie, džemy, palačinky, nikdo neměl hlad.
UbytovaniePokoj s balkonem byl bezvadně čistý a personál se každý den staral o naše pohodlí.
SlužbyDoporučuji masáže, hammam a kadeřnictví
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







