Coral Hills Resort Hodnotenie: 4/5 Egypt, Marsa Alam, Marsa Alam
Anna C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Ok,
Ok,
Pláž čistá ale špatný přístup do moře pro mně katastrofa za celou dovolenou ani jednou v moři
StravaNic moc,ale dalo se,málo ovoce
UbytovanieOk
SlužbyDobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karol O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
zo 7 dni bol vstup do mora zakazany kvoli vetru. ale to bohuzial neovplyvnime. Delegata sme stretli raz na zaciatku ked nam hned predal aj vylety, za dvojnasobnu cenu ako ponukali v hoteli, ale dostali sme gratis tabletky proti faraonovej pomste. animacn program celkom fajn, akurat animatori si robia vlastny business s trickami (20e za tricko je trochu vela) a tiez s vecernymi akciami ci nocnymi diskotekami.
urcite si nekupte beach party za 10USD kde vam slubuju paradne drinky, ohnovu show a penovu show. Bar otvorili na 15min ze ste stihli jeden drink a ta diskoteka nestala za nic. v noci zvykli volat na diskoteky do inych hotelov, my sme neboli a dobre sme spravili kedze iny hostia nam to zreferovali na druhy den.
dost vela komarov cize repelent urcite treba zobrat.
zo 7 dni bol vstup do mora zakazany kvoli vetru. ale to bohuzial neovplyvnime. Delegata sme stretli raz na zaciatku ked nam hned predal aj vylety, za dvojnasobnu cenu ako ponukali v hoteli, ale dostali sme gratis tabletky proti faraonovej pomste. animacn program celkom fajn, akurat animatori si robia vlastny business s trickami (20e za tricko je trochu vela) a tiez s vecernymi akciami ci nocnymi diskotekami.
urcite si nekupte beach party za 10USD kde vam slubuju paradne drinky, ohnovu show a penovu show. Bar otvorili na 15min ze ste stihli jeden drink a ta diskoteka nestala za nic. v noci zvykli volat na diskoteky do inych hotelov, my sme neboli a dobre sme spravili kedze iny hostia nam to zreferovali na druhy den.
dost vela komarov cize repelent urcite treba zobrat.
pristup do mora len z mola, bohuzial my sme mali cely cas cervenu vlajku cize zakaz vstupu do mora kvoli velkym vlnam. z kraja sa dalo is len troch namocit aspon kolena pripadne lahnut do vody. ale snorchlovanie tam musi byt super ked nie je veterno.
Stravastrava bola takmer kazdy den rovnaka. malo ovocia az ziadne. melon bol len 2 krat za pobyt a vacsinou tam mali pomarance.
plno sladkych kolacov ktore asi ani nikto nejedol :D
jedlo bolo uplne podpriemerne. som zvyknuty, ze v egypte byva strava lepsia.
polievky boli fajn
cerstve cestoviny boli tiez fajn.
na veceru napriklad robili kuracie maso plnene hovadzim, ale ja som natrafil stale na plnenu kuraciu kožu s mletym hovadzim.
grilovane kridelka/nohy len vyzerali ako kridelka a nohy, v skutocnosti to boli grilovane chrbty alebo kosti. grill majster o grilovani vela nevedel lebo vacsinou bolo maso spalene na vrchu a surove vo vnutri, to iste bolo pri kuracich nohach dusenych na prirodno.
co sa tyka alko a nealko napojov tak tie su tiez obmedzene na 4 druhy kde tvrdy alkohol ma 21% alkoholu a este aj ten je riedeny lebo chutili rozne. Pivo len nalievane a asi nealkoholicke. miesane drinky ktore robili chutili vsetky rovnako.
urcite by som tam kvoli strave nesiel :D
my sme mali izbu v pohode, kedze bol hotel takmer prazdny tak sme dostali izby s vyhladom na more. upratovali ju kazdy den. nabytok trochu opotrebovany, co nam neprekazalo. voda isla vzdy cize s tym nebol problem ale kupelna by si uz pytala renovaciu.
wifi nam islo aj na izbe len sem tam vypadavalo. odporucam kupit si data ci uz cez apku alebo simku s datami na letisku.
tie boli v pohode. vsetci boli vacsinou mili len dost pomali :D
od 428 € za os.






















