Chalupa Horní Dušnice Hodnotenie: 3/5 Česká republika, Krkonoše
František K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
František K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vojtěch Svoboda
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo naprosto luxusní, nemám žádnou výtku!
Všechno bylo naprosto luxusní, nemám žádnou výtku!
Jídlo bylo fantastické, moc nám chutnalo :-)
UbytovaniePerfektní, maximální spokojenost!
SlužbyNaprosto perfektní! :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Mlaskačová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásný penzion, domácí atmosféra.
Krásný penzion, domácí atmosféra.
-
StravaStrava naprosto famózní. Moc nám chutnalo, na večeři výběr ze tří chodů i s vegetariánskou verzí. I s dezertem. Mňam.
UbytovaniePokoj pěkně zařízený, čistý.
SlužbyMajitelé velmi vstřícní, perfektní sauna.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolená se nám líbila, okolí i příroda personál a ochotní majitelé
dovolená se nám líbila, okolí i příroda personál a ochotní majitelé
Strava byla domácí, chutná prostě dokonalá. Tam není co vytknout.
UbytovanieUbytování v penzionu bylo pěkné, čisté, útulné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana Vosecká
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vynikající kuchyně, perfektní personál, krásný bazén,všem doporučuji ????????????
Vynikající kuchyně, perfektní personál, krásný bazén,všem doporučuji ????????????
Pláž ne,ale bazén a sauna
StravaStrava domácí, vynikající, jídla více než dost, veliký výběr.????????
UbytovaniePokoj nádherný, francouzské okno,pohoda.
SlužbyPersonál ochotný, vynikající kuchyně, bazén.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radek H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.
Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.
Hrůza! Snídaně formou bufetu - nedovařená (tekutá) míchaná vajíčka bez chuti, chybí příbory, kafe sice z presovače, ale jen na objednání, pokud se vás ovšem někdo přijde zeptat, zda byste si kafe dali. Použité nádobí se ze stolu odnáší nejspíš až na upozornění. Sůl jsem hledal opravdu dlouho.
Večeře - pokud uděláte stejnou chybu jako my a přijdete na večeři příliš brzo, dostanete zbytky od oběda. V pátek po příjezdu jsme dostali čočkovou polévku, ale u vedlejšího stolu již číšník řekl, že čočková už došla a nabízí vývar. Jako hlavní chod nám byl původně nabídnut segedínský guláš s knedlíkem, ale ten také došel, tak jsme dostali vepřové maso s rýží. Při odchodu z restaurace jsme mrkli na páteční obědové menu a světe div se - čočková polévka a segedín! :)
Další dny jsme chodili na večeře později.
Ale každý den bylo na večeři 3 chodové menu bez možnosti výběru. Dezerty měly vždy šlehačku! Proč?!? Netuším. :) A 3 krát ze 4 večeří se nám opakovaly v dezertech borůvky bez chuti a bez zápachu, které jsme viděli i u snídaně jako doplněk k lupínkům.
A když jsme dostali u poslední večeře vepřový řízek, byli jsme nadšeni až do chvíle, než jsme do něj kousli. Nejspíš byl z velmi prorostlé krkovice a bohužel jsme odcházeli z restaurace hladoví. :(
A abych to uzavřel, musím vzpomenout vtipnou situaci z jedné večeře, kdy nám pan provozní, který zrovna fungoval v roli číšníka, přinesl večeři, ale kompletně bez příborů. Na to jsme jej upozornili a po dlouhých pěti minutách nám je konečně donesl. Jenže večeře vychladla.
Nevím, do jaké míry ovlivnila služby hotelu koronavirová krize, ale myslím, že by měli přidat. Asi by pomohlo, kdyby pan provozní - mimochodem fajn chlap - plnil jen funkci provozního.
Hotel je hezký, ale chtěl by obnovit. 4 lůžkový pokoj v podkroví byl prostorný a účelně zařízen. Ale nefungovala anténa na TV a voda ve 3. patře prakticky netekla.
SlužbyRecepce byla zrušena, pan provozní, který se stará prakticky o všechno, úřaduje na baru a také supluje číšníka a barmana.
Parkování za hotelem bylo v pohodě. Vždy jsme našli místo.
Hotel má výtah, který jede sice pomalu, ale vždy nás dovezl do správného patra. :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav Obst
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Podle představ: menší klidný hotel s odpovídajícím servisem
Podle představ: menší klidný hotel s odpovídajícím servisem
Vynikající přístup k pláži, dostatek sněhu ;-)
StravaVýborná kuchyně
UbytovanieVše perfektní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Faltová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Snídaně byly každý den stejné, ale každý si mohl vybrat, co mu chutná. Jen nám tam chyběla zelenina, pouze 1x bylo rajče.
K večeři byl výběr ze 3 jídel, jen polévka byla většinou studená. Ale vcelku to bylo dobré.
Měli jsem rodinný pokoj, zařízení odpovídalo stáří hotelu. Dětem v pokoji chyběla TV.
Nejvíce se mi líbila koupelna, ale ručníky by potřebovali vyměnit, byly dost potrhané.
Hotel moc služeb nenabízí, jen římské lázně, ve kterých jsme byly 1x, jelikož se tam musí objednávat, protože je to tam velice malé. Whirpool byl vynikající, pára také a dětem se nejvíce líbila vyhřívaná lůžka.
K odpočinku jsou vynikající.
PC s internetem v recepci byl zdarma. Jinak jiné služby hotel neposkytuje.
Měli jsme v ceně chodit i do bazénu v hotelu Orea Vital Sklář a ten mohu jen doporučit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš Palička
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v hotelu pod Zvičinou se nám celkově líbila, strava super, ubytování sice prostší, ale nenáročnému zákazníkovi bude vyhovovat.
Dovolená v hotelu pod Zvičinou se nám celkově líbila, strava super, ubytování sice prostší, ale nenáročnému zákazníkovi bude vyhovovat.
-
StravaV ceně ubytování je zajištěná snídaně, ty byly formou švědských stolů a chutově byly vpořádku. Také jsme jednou zašli na večeři a byli jsme spokojeni.
UbytovanieUbytování bylo jednoduchého rázu, pokoj byl sice velký tak akorát, ale koupelna byla dost stísněná, byla oddělena pouze závěsem od pokoje, takže žádné soukromí a vstup do ní byl opravu nepohodlný (otvorem mezi 3 trámy ve tvaru trojúhelníku).
SlužbySlužby hotelu byly celkově dostačujičí, až na to že jsme měli zaplacené půjčení dětské postýlky a ta na pokoji chyběla, poté nám byla dodatečně dodána.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost az na ubytovani
Spokojenost az na ubytovani
Lyzovani v cernym dole super. Skibus nebo citybus si hotel neplati takze neni mozne vyuzivat.
StravaStrava byla dobra a odpovidala typu hotelu.
UbytovanieNeodpovida fotkam na netu. Pokoje vybydleny jen skrine jsou nove.... jinak by chtelo vse obnovit.
SlužbyNic nenadchlo ani wifi nebyla moc v dosahu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem rozporuplný.
Dojem rozporuplný.
Dobrá dostupnost k lyžařskému areálu
StravaK večeři nabízeno jen 1 jídlo oproti údaji ve smlouvě (výběr ze 2), ale chuťový dojem výborný i velikost porcí vyhovující.
UbytovanieVybavení pokoje č. 4 starší, postele nevyhovující - každou noc vypadávaly lamely z roštu. Povlečení děravé. Především úklid nevyhovující, koberec zaprášený, pod postelemi odpadky, plíseň v koupelně a na oknech, pavučiny atd.
SlužbyDětský koutek, úschovna lyží.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lucie Budišová
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vyjeli jsme na hory v době jarních prázdnin, druhý týden v březnu, zvolili jsme lyžování v Krkonoších, sněhové podmínky byly výborné.
Vyjeli jsme na hory v době jarních prázdnin, druhý týden v březnu, zvolili jsme lyžování v Krkonoších, sněhové podmínky byly výborné.
Snídaně výborné, ovoce i zelenina, na večeři výběr ze tří jídel
Skvělá obsluha, děkujeme panu vrchnímu za vtipný přístup
Pokoje jsou dobře vybavené, postele a lůžkoviny čisté.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostá spokojenost!
Naprostá spokojenost!
Zbyněk Mišek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dobrý
dobrý
dobrý
Ubytovaniedobrý
Službydobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gabriela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází v centra dění. Poblíž je spousta dobrý barů a restaurací jako např. Za pecí, ovšem připlatíte si, jelikož tato destinace nepatří úplně k těm levnějším. V okolí je možno navštívit Čertovu horu nebo přes Liščí stezku dojít k Mumlavskému vodopádu.
Hotel se nachází v centra dění. Poblíž je spousta dobrý barů a restaurací jako např. Za pecí, ovšem připlatíte si, jelikož tato destinace nepatří úplně k těm levnějším. V okolí je možno navštívit Čertovu horu nebo přes Liščí stezku dojít k Mumlavskému vodopádu.
Místo pláže si můžete vyběhnout sjezdovku, která se nachází pár minut od hotelu.
StravaSnídaně jsou podle mého názoru velmi chabé. Oproti jiným hotelům, ať už v zahraničí nebo u v ČR se to nedá úplně srovnávat. Snídaně formou bufetu zahrnují - máslo, nutella, dva druhy salámu, dva druhy sýru, nějaké müsli, bílý jogurt, kávu, čaj, džus, vajíčka na tvrdo se střádají s párky, něco málo z té základní zeleniny. Pečivo buď houska nebo rohlík, popřípadě si můžete udělat topinku.
UbytovaniePokud se budete chtít ubytovat dřív - nemá to cenu. Paní je na recepci od 14 hodin, dřív se do hotelu nedostanete. Počet parkovacích míst je vzhledem k obsazenosti hotelu nedostačující - hold kdo dřív přijde, ten dřív parkuje. Pokud se na parkoviště nevejdete, můžete využit centrální parkoviště, kde si zaplatíte 100kč/den.
Pěkné ubytování se staromódním nábytkem. Oceňuji hlavně balkon, který má každý pokoj. Koupelna a sociálka ve velmi dobrém stavu. Oceňuji, že se hotel 'zamyká' a dostanou se tam tedy pouze hosté.
Televize fungovala po celou dobu dobře. Pokud chcete wifi, musíte ji nahánět ve společných prostorách, na pokoji vám nepojede vůbec, ale na druhou stranu člověk si tam jede hlavně odpočinout. Vířivku a saunu je nejlepší si objednávat hned ráno - po nebo před snídani.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Daniela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná poloha, výborná dostupnost, velmi milý a ochotný personál
Pěkná poloha, výborná dostupnost, velmi milý a ochotný personál
snídaně formou bufetu, každý den obměněný teplý chod, večeře - výběr ze 3 jídel, chutnalo nám
UbytovaniePokoje starší, ale postačující; koupelna po rekonstrukci, zcela vyhovující
Službynevyužili jsme, uvítali bychom stolní fotbal
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
David S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na chudší snídaně velmi kvalitní dovolená.
Až na chudší snídaně velmi kvalitní dovolená.
Stravování výborné, jen bufetové snídaně byly velmi chudé.
UbytovanieUbytování průměrné, odpovídalo ceně.
SlužbyPersonál skvělý.V hotelu nejsou téměř žádné veřejné prostory, je zde jen malá, neútulná recepční hala. Další prostory (fitness, stolní tenis a společenská místnost s kulečníkem) jsou poměrně zastaralé. Vířivka skvělá. Masáž průměrná.
ŠportSjezdovka byla pěkně upravená, není příliš dlouhá, ale lyžování skvělé. Bohužel ostatní sjezdovky v areálu nejsou s hlavní sjezdovkou propojeny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pro nenáročné. Dovolená se nám líbila. Personál hotelu ochotný, jídlo v pořádku a ubytování obyčejné.
Pro nenáročné. Dovolená se nám líbila. Personál hotelu ochotný, jídlo v pořádku a ubytování obyčejné.
Snídaně formou bufetu, večeře výborné - polévka, hlavní chod (výběr ze 4 jídel), salát, desert.
UbytovanieJednoduše zařízené malé pokoje, starší vybavení, krásné teplo v pokojích.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Nikolina D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi