Alpský Hotel Hodnotenie: 3/5
od 183 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 183 € za os.
od 424 € za os.
od 123 € za os.
od 119 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 17 hodnotení)
Jan H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosta spokojenost
Naprosta spokojenost
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan Suk
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý hotel, dobře situovaný od sjezdovky a od centra města. Milý a ochotný personál.
Skvělý hotel, dobře situovaný od sjezdovky a od centra města. Milý a ochotný personál.
Pár set metrů od hotelu je krásné lyžařské středisko.
StravaStrava byla výborná, snídaně a večeře formou švédských stolů, takže si každý vybere. Nemáme výtky, jenom malinká poznámečka, že k snídani nám chybělo teplé kakao.
UbytovanieCelý hotel působil přijemně. Pokoje velké a útulné. Toaleta a koupelna prostorné a vybavené.
SlužbyK našemu lyžování jsme potřebovali jen lyžárnu a ta byla moc pěkná. Parkování zdarma - super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Jan Suk
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt v hotelu Barbora stál opět za to. Ochotný a milý personál. V našem termínu jsme čekali více Čechů v hotelu, ale bylo hodně polských turistů ubytovaných.
Pobyt v hotelu Barbora stál opět za to. Ochotný a milý personál. V našem termínu jsme čekali více Čechů v hotelu, ale bylo hodně polských turistů ubytovaných.
Strava výborná. Snídaně i večeře skvělé. Ale zase nám chybělo teplé kakao. :)
UbytovanieUbytování v hotelu bylo dobré. Koupelna s WC udrožované a pokoj útulný.
SlužbySlužby byly skvělé.
ŠportSjezdovky a vůbec areál je vrozlehlý, velký a rozmanitý. Ale co se letos vyrojilo lidí na sjezdovkách bylo docela smutné. Mnoho lidí a trať byla hned rozbitá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jiří Trnka
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré.
Dobré.
Výborná.
UbytovanieDobré.
SlužbyPersonál hotelu výborný. Špatný internet
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosta spokojenost
Naprosta spokojenost
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan Suk
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý hotel, dobře situovaný od sjezdovky a od centra města. Milý a ochotný personál.
Skvělý hotel, dobře situovaný od sjezdovky a od centra města. Milý a ochotný personál.
Pár set metrů od hotelu je krásné lyžařské středisko.
StravaStrava byla výborná, snídaně a večeře formou švédských stolů, takže si každý vybere. Nemáme výtky, jenom malinká poznámečka, že k snídani nám chybělo teplé kakao.
UbytovanieCelý hotel působil přijemně. Pokoje velké a útulné. Toaleta a koupelna prostorné a vybavené.
SlužbyK našemu lyžování jsme potřebovali jen lyžárnu a ta byla moc pěkná. Parkování zdarma - super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jaromír L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobré.
Velmi dobré.
Velmi dobrá.
UbytovanieUbytování by bylo velmi dobré, až na to, že v pokoji byla zima. Takovou jsem ještě nikde nezažil. K dispozici jedna slabá deka, takže jsem musel mít na spaní pyžamo + dlouhé spodní kalhoty, ponožky a 2 trika + svetr.
Jiné pokoje na tom byly snad lépe. Já byl v rohovém.
Lyžárna - velmi dobré, wifi dobré, restaurace vynikající. Jinak jsem nevyzkoušel.
ŠportVelmi dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...