Alpský Hotel Hodnotenie: 3/5
od 183 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 183 € za os.
od 424 € za os.
od 123 € za os.
od 119 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
David S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na chudší snídaně velmi kvalitní dovolená.
Až na chudší snídaně velmi kvalitní dovolená.
Stravování výborné, jen bufetové snídaně byly velmi chudé.
UbytovanieUbytování průměrné, odpovídalo ceně.
SlužbyPersonál skvělý.V hotelu nejsou téměř žádné veřejné prostory, je zde jen malá, neútulná recepční hala. Další prostory (fitness, stolní tenis a společenská místnost s kulečníkem) jsou poměrně zastaralé. Vířivka skvělá. Masáž průměrná.
ŠportSjezdovka byla pěkně upravená, není příliš dlouhá, ale lyžování skvělé. Bohužel ostatní sjezdovky v areálu nejsou s hlavní sjezdovkou propojeny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Daniela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná poloha, výborná dostupnost, velmi milý a ochotný personál
Pěkná poloha, výborná dostupnost, velmi milý a ochotný personál
snídaně formou bufetu, každý den obměněný teplý chod, večeře - výběr ze 3 jídel, chutnalo nám
UbytovaniePokoje starší, ale postačující; koupelna po rekonstrukci, zcela vyhovující
Službynevyužili jsme, uvítali bychom stolní fotbal
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Daniela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná poloha, výborná dostupnost, velmi milý a ochotný personál
Pěkná poloha, výborná dostupnost, velmi milý a ochotný personál
snídaně formou bufetu, každý den obměněný teplý chod, večeře - výběr ze 3 jídel, chutnalo nám
UbytovaniePokoje starší, ale postačující; koupelna po rekonstrukci, zcela vyhovující
Službynevyužili jsme, uvítali bychom stolní fotbal
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
David S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na chudší snídaně velmi kvalitní dovolená.
Až na chudší snídaně velmi kvalitní dovolená.
Stravování výborné, jen bufetové snídaně byly velmi chudé.
UbytovanieUbytování průměrné, odpovídalo ceně.
SlužbyPersonál skvělý.V hotelu nejsou téměř žádné veřejné prostory, je zde jen malá, neútulná recepční hala. Další prostory (fitness, stolní tenis a společenská místnost s kulečníkem) jsou poměrně zastaralé. Vířivka skvělá. Masáž průměrná.
ŠportSjezdovka byla pěkně upravená, není příliš dlouhá, ale lyžování skvělé. Bohužel ostatní sjezdovky v areálu nejsou s hlavní sjezdovkou propojeny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jaroslava Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování neodpovídalo 3* hotelu, byli jsme namačkáni v jedné malé místnosti 4 lůžka, skoro se tam nedalo projít, jídlo bylo katastrofální za tu cenu bych si představovala daleko lepší služby.
Ubytování neodpovídalo 3* hotelu, byli jsme namačkáni v jedné malé místnosti 4 lůžka, skoro se tam nedalo projít, jídlo bylo katastrofální za tu cenu bych si představovala daleko lepší služby.
snídaně dobré, na tom se nedá nic zkazit, ale ty večeře se nedaly jíst, vybrali jsme si jídlo a místo 2 palačinek se šlehačkou donesli dětem nějaké zapečené palačinky, které palačinku ani nepřipomínaly, už bych si tam jídlo nedala
Ubytovaniehrůza, starý záchod, koupelna se smradlavým závěsem u sprchy, vše malé, pokoj taky malý na 4 postele nevyhovující
Službypersonál byl milý
Športoceňuji půjčovnu lyží přímo v hotelu a kousek k čtyřsedačkové lanovce
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (9) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...