Alpský Hotel Hodnotenie: 3/5
od 96 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 96 € za os.
od 382 € za os.
od 119 € za os.
od 82 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 100 hodnotení)
Radmila T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
výborné
výborné
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Olga Zívalová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasný a velmi vstřícný personál, výborná kuchyně, příjemné ubytování za příznivou cenu a nádherná příroda. Naprostá spokojenost!
Úžasný a velmi vstřícný personál, výborná kuchyně, příjemné ubytování za příznivou cenu a nádherná příroda. Naprostá spokojenost!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Radmila T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
výborné
výborné
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka Viterová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné okolí, velmi vstřícný, ochotný a milý personál ????????
Krásné okolí, velmi vstřícný, ochotný a milý personál ????????
Byli jsme na horách
StravaStrava byla velmi dobrá, výběr ze tří jídel polévka, hlavní chod a dezert. Snídaně neměly také chybu ????????
UbytovanieVše tak jsk má být
SlužbySlužby hotelu byly vynikající
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ivana Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné prostředí
Krásné prostředí
Bohaté snídaně,vydatné večeře. Chuťově velmi dobré.
UbytovanieStarší,ale zachovalé zařízení pokojů.Nové soc.zařízení
Služby Hezký dětský koutek, venkovní vyžití pro děti.Kladný vztah k domácímu mazlíčkovi.
Animační program nebyl nabídnutý.
Krásné prostředí pro tůry a sportovní vyžití(kola,brusle,káry,koloběžky).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslav Měšťánek
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem je otřesný, určitě tento hotel nikdy více nenavštívíme. Po příjezdu domů mi k tomu všemu manželka řekla, že ji pan vedoucí a jeho kolega na baru sexuálně obtěžovali a pokládali ji vulgární otázky, které jsem zachytil i u jiných žen co zde byli ubytované. Vzhledem k okolnostem, že se zde pohybovali i nezletilé děti a pan vedoucí byl nejen úplně opilý, ale zřejmě byl i pod vlivem návykové látky, se domnívám že je na zvážení jestli vůbec nadále pokračovat ve spolupráci s tímto hotelem a kazit si vlastní renomé a image Vaší dobře fungující společnosti.
Celkový dojem je otřesný, určitě tento hotel nikdy více nenavštívíme. Po příjezdu domů mi k tomu všemu manželka řekla, že ji pan vedoucí a jeho kolega na baru sexuálně obtěžovali a pokládali ji vulgární otázky, které jsem zachytil i u jiných žen co zde byli ubytované. Vzhledem k okolnostem, že se zde pohybovali i nezletilé děti a pan vedoucí byl nejen úplně opilý, ale zřejmě byl i pod vlivem návykové látky, se domnívám že je na zvážení jestli vůbec nadále pokračovat ve spolupráci s tímto hotelem a kazit si vlastní renomé a image Vaší dobře fungující společnosti.
Stravu jako jedinou hodnotím pozitivně. Měli by se zaměřit spíše na českou kuchyni, tu umí. Vegetariánská jídla už trošku pokulhávají..
UbytovanieUbytování a vybavení hotelu je opravdu na mizerné úrovni. Postele staré v jednom kuse s matrací, což je z hygienického a hotelového hlediska absolutně nepřijatelné. Nesly stopy krve a moči. Vybavení restaurace připomínal končící éru komunistických hotelů. Židle rozbité a celkový vzhled je spíše depresivní. V popisu stálo společenský nebo dětský koutek na každém patře. Ani to není pravda dětský koutek jestli se dá nazvat místnost dole ve sklepě vypadá spíše jako něčí dětský pokoj tudíž se tam žádné děti nezdržují.
SlužbySlužby hotelu, i když si myslím že nemá moc co nabídnout, byly průměrné. Postrádá větší profesionalitu. Celý den se valí pytle s odpadky, kde chodí lidé. Společné záchody odporně smrděly.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Lubomír Kopka
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Podprůměrná kvalita ubytování vynahrazena výbornou stravou a ochotným personálem.
Podprůměrná kvalita ubytování vynahrazena výbornou stravou a ochotným personálem.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...