Moxy Bristol
od 302 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 302 € za os.
od 444 € za os.
od 473 € za os.
od 385 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Katarína G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Edinburgh je krásny a dovolenka stála za to.
Edinburgh je krásny a dovolenka stála za to.
Strava bola v pohode, hotel nemá kuchyňu, takže ponúka len v rámci možností sladké pečivo, ovocie a kávu, ktorá bola mimochodom výborná.
UbytovanieV izbe sa nedalo otvoriť okno (nie je otvárateľné) takže sme boli 4 dni bez vyvetrania si. Odpoveď vyvetrajte si cez dvere pre mňa nie je v poriadku. Odporúčam cestovanej kancelárii v dvoch izbách zníženej kategórie na najvyššom 3. poschodí s čudnými schodíkmi ubytovávať študentov, ktorým je jedno že si nevyvetrajú a že záchod spláchne len raz za hodinu, ďalšiu hodinu sa napúšťa a nesplachuje. Ak CK spolupracuje s hotelom, musí vedieť ktorá izba je aká... staršia pani sa tiež sťažovala, že ju dali na 2. poschodie ledva vyšla a dvaja mladí bývali dole. Toto sú už dnes samozrejmé veci.
SlužbySlužby hotela v pohode, milý personál.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Daniela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolenka bola pekná, len by som neurčovala termín od 10. teho, do 13 - teho, lebo odlet o 18:00 a prílet o 20:30 hod . nemožno nazvať deň pobytu a rovnako aj odchod ráno o 4:00 hod z hotela nazvať posledným dňom pobytu mi je dosť opovážlivé.
Toto dovolenkár zistí pár dní pred tým, ako skutočne odletí, lebo v ponuke, keď som si vybrala 4 dňovú dovolenku som si myslela, že tam budem naozaj 4 dni a nie dva. V tomto svetle mi bola cena zájazdu vyššia ako by som za ňu dala, keď som si ho objednávala. Taký malý odžub.
dovolenka bola pekná, len by som neurčovala termín od 10. teho, do 13 - teho, lebo odlet o 18:00 a prílet o 20:30 hod . nemožno nazvať deň pobytu a rovnako aj odchod ráno o 4:00 hod z hotela nazvať posledným dňom pobytu mi je dosť opovážlivé.
Toto dovolenkár zistí pár dní pred tým, ako skutočne odletí, lebo v ponuke, keď som si vybrala 4 dňovú dovolenku som si myslela, že tam budem naozaj 4 dni a nie dva. V tomto svetle mi bola cena zájazdu vyššia ako by som za ňu dala, keď som si ho objednávala. Taký malý odžub.
postačovala. Ja síce neholdujem sladkým raňajkám, ale zmena nezaškodí.
Ubytovaniehotel bol fajn až na to, že nakoľko majú iné zástrčky, nedal sa dobiť mobil. Na recepcii mali len jeden európsky.
Službycelkový dojem bol faj, nazvala by som to hotel rodinného typu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (4)
Filtrovať recenzie
Katarína G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Edinburgh je krásny a dovolenka stála za to.
Edinburgh je krásny a dovolenka stála za to.
Strava bola v pohode, hotel nemá kuchyňu, takže ponúka len v rámci možností sladké pečivo, ovocie a kávu, ktorá bola mimochodom výborná.
UbytovanieV izbe sa nedalo otvoriť okno (nie je otvárateľné) takže sme boli 4 dni bez vyvetrania si. Odpoveď vyvetrajte si cez dvere pre mňa nie je v poriadku. Odporúčam cestovanej kancelárii v dvoch izbách zníženej kategórie na najvyššom 3. poschodí s čudnými schodíkmi ubytovávať študentov, ktorým je jedno že si nevyvetrajú a že záchod spláchne len raz za hodinu, ďalšiu hodinu sa napúšťa a nesplachuje. Ak CK spolupracuje s hotelom, musí vedieť ktorá izba je aká... staršia pani sa tiež sťažovala, že ju dali na 2. poschodie ledva vyšla a dvaja mladí bývali dole. Toto sú už dnes samozrejmé veci.
SlužbySlužby hotela v pohode, milý personál.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Daniela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolenka bola pekná, len by som neurčovala termín od 10. teho, do 13 - teho, lebo odlet o 18:00 a prílet o 20:30 hod . nemožno nazvať deň pobytu a rovnako aj odchod ráno o 4:00 hod z hotela nazvať posledným dňom pobytu mi je dosť opovážlivé.
Toto dovolenkár zistí pár dní pred tým, ako skutočne odletí, lebo v ponuke, keď som si vybrala 4 dňovú dovolenku som si myslela, že tam budem naozaj 4 dni a nie dva. V tomto svetle mi bola cena zájazdu vyššia ako by som za ňu dala, keď som si ho objednávala. Taký malý odžub.
dovolenka bola pekná, len by som neurčovala termín od 10. teho, do 13 - teho, lebo odlet o 18:00 a prílet o 20:30 hod . nemožno nazvať deň pobytu a rovnako aj odchod ráno o 4:00 hod z hotela nazvať posledným dňom pobytu mi je dosť opovážlivé.
Toto dovolenkár zistí pár dní pred tým, ako skutočne odletí, lebo v ponuke, keď som si vybrala 4 dňovú dovolenku som si myslela, že tam budem naozaj 4 dni a nie dva. V tomto svetle mi bola cena zájazdu vyššia ako by som za ňu dala, keď som si ho objednávala. Taký malý odžub.
postačovala. Ja síce neholdujem sladkým raňajkám, ale zmena nezaškodí.
Ubytovaniehotel bol fajn až na to, že nakoľko majú iné zástrčky, nedal sa dobiť mobil. Na recepcii mali len jeden európsky.
Službycelkový dojem bol faj, nazvala by som to hotel rodinného typu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (4)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.