Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Celkový dojem z dovolenky bol dobrý, až nato že sme nemali už žiadne výlety . Tešili sme sa hlavne na výlet do Benátok ktorý sa neuskutočnil .
Celkový dojem z dovolenky bol dobrý, až nato že sme nemali už žiadne výlety . Tešili sme sa hlavne na výlet do Benátok ktorý sa neuskutočnil .
Pláž bola bola blízko hotela ako sme požadovali . Bola čistá a upravená .
StravaStravu sme si pripravovali sami.
UbytovanieIzba bola v poriadku .
SlužbySlužby hotela sme nevyužili na koľko sme nepotrebovali.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









