Camping Village Vela Blu Hodnotenie: 3/5
od 129 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 129 € za os.
od 205 € za os.
od 369 € za os.
od 330 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Martina F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S Vilou Eden jsme naprosto spokojeni,už minulý rok jsme se rozhodli, že jinam než tam nepojedem. Na pláž je to velmi blízko stejně jako do obchodů. A i neplacené pláže jsou vcelku čisté. Co se ubytování týká,tak mohu vytknout pouze nedostatek nádobí pro počet lidí ke kterému je apartmá určen. Ale to jsme věděli,tak jsme si vzali vlastni. Takže mohu jen doporučit.
S Vilou Eden jsme naprosto spokojeni,už minulý rok jsme se rozhodli, že jinam než tam nepojedem. Na pláž je to velmi blízko stejně jako do obchodů. A i neplacené pláže jsou vcelku čisté. Co se ubytování týká,tak mohu vytknout pouze nedostatek nádobí pro počet lidí ke kterému je apartmá určen. Ale to jsme věděli,tak jsme si vzali vlastni. Takže mohu jen doporučit.
Pláže jsou velké a vcelku čisté i ty neplacené. Pouze když je bouřka, tak v moři plavou vodní rostliny, což nikdo neovlivní. Na nezaplacených plážích nejsou toalety,ani zpoplatňované,to je velká škoda.
StravaStravu jsme měli vlastní,tak mohu zhodnotit pouze restaurace ve kterých jsme byli. Jídlo je dobré,porce menší a trochu vyšší cena,takže sedmičlenné rodině doporučuji vlastní jídlo.
UbytovanieJe velké a hlavně čisté a s možností pejska,takže za mě jednička s hvězdičkou
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vyborna poloha blizko pláze, vsetko fajn, par malych chyb ale dalo sa.
vyborna poloha blizko pláze, vsetko fajn, par malych chyb ale dalo sa.
plaz bola cca 50 metrov, verejna plaz bola OK, aj ked ju necistili kazdy den, sukromne plaze boli cistejsie, dalo sa na kazdej kupit plazovy servis
Ubytovanieubytovanie super, chcelo by to vacsi inventar, uzke sprchove kuty
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Martina F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S Vilou Eden jsme naprosto spokojeni,už minulý rok jsme se rozhodli, že jinam než tam nepojedem. Na pláž je to velmi blízko stejně jako do obchodů. A i neplacené pláže jsou vcelku čisté. Co se ubytování týká,tak mohu vytknout pouze nedostatek nádobí pro počet lidí ke kterému je apartmá určen. Ale to jsme věděli,tak jsme si vzali vlastni. Takže mohu jen doporučit.
S Vilou Eden jsme naprosto spokojeni,už minulý rok jsme se rozhodli, že jinam než tam nepojedem. Na pláž je to velmi blízko stejně jako do obchodů. A i neplacené pláže jsou vcelku čisté. Co se ubytování týká,tak mohu vytknout pouze nedostatek nádobí pro počet lidí ke kterému je apartmá určen. Ale to jsme věděli,tak jsme si vzali vlastni. Takže mohu jen doporučit.
Pláže jsou velké a vcelku čisté i ty neplacené. Pouze když je bouřka, tak v moři plavou vodní rostliny, což nikdo neovlivní. Na nezaplacených plážích nejsou toalety,ani zpoplatňované,to je velká škoda.
StravaStravu jsme měli vlastní,tak mohu zhodnotit pouze restaurace ve kterých jsme byli. Jídlo je dobré,porce menší a trochu vyšší cena,takže sedmičlenné rodině doporučuji vlastní jídlo.
UbytovanieJe velké a hlavně čisté a s možností pejska,takže za mě jednička s hvězdičkou
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vyborna poloha blizko pláze, vsetko fajn, par malych chyb ale dalo sa.
vyborna poloha blizko pláze, vsetko fajn, par malych chyb ale dalo sa.
plaz bola cca 50 metrov, verejna plaz bola OK, aj ked ju necistili kazdy den, sukromne plaze boli cistejsie, dalo sa na kazdej kupit plazovy servis
Ubytovanieubytovanie super, chcelo by to vacsi inventar, uzke sprchove kuty
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...