Camping Village Vela Blu Hodnotenie: 3/5
od 129 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 129 € za os.
od 205 € za os.
od 369 € za os.
od 555 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Michal Kantor
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd nám byl nabídnut za cca 5 500 Kč. Po projevení zájmu se cena zvedla o 800 Kč. Jako důvod bylo uvedeno, že o zájezd je velký zájem a cestovní kancelář si jejistá, že zájezd vyprodá a proto zvedla cenu (informace z CA). V celém hotelu jsme nakonec byli jediní hosté a i paní delegátka nám po příjezdu sdělila, že jsme její jediná rodina v lokalitě! Toto nepovažujeme jako korektní přístup. O tom, že si máme na pobyt vzít vlastní povlečení a před odjezdech apartmán kompletně uklidit jsme se dozvěděli až po zaplacení z pokynů od cestovní kanceláře.
Zájezd nám byl nabídnut za cca 5 500 Kč. Po projevení zájmu se cena zvedla o 800 Kč. Jako důvod bylo uvedeno, že o zájezd je velký zájem a cestovní kancelář si jejistá, že zájezd vyprodá a proto zvedla cenu (informace z CA). V celém hotelu jsme nakonec byli jediní hosté a i paní delegátka nám po příjezdu sdělila, že jsme její jediná rodina v lokalitě! Toto nepovažujeme jako korektní přístup. O tom, že si máme na pobyt vzít vlastní povlečení a před odjezdech apartmán kompletně uklidit jsme se dozvěděli až po zaplacení z pokynů od cestovní kanceláře.
Veřejných pláží je minimální množství a nejsou udržované. V písku je množství větví a jiného nepořádku. Při vstupu do moře také. Placené pláže mají k pronajmutí slunečníky, pláž je urovnaná. Překvapilo mě ale, že i tam je v písku celkem dost nepořádku a vstup do moře je stejně špinavý jako na veřejné pláži.
UbytovanieObrázek hotelu v nabídce neodpovídá skutečnosti. Ve skutečnosti je v přízemí je bar s výherními automaty a zábava jede do 2:00. Díky tomu, že jsme přijeli mimo sezónu byl byr otevřený jenom o víkendech. Během sezóny bychom v hotelu vydrželi maximálně jednu noc. Přes hluk z baru se totiž nedá vůbec spát.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (11) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd nám byl nabídnut za cca 5 500 Kč. Po projevení zájmu se cena zvedla o 800 Kč. Jako důvod bylo uvedeno, že o zájezd je velký zájem a cestovní kancelář si jejistá, že zájezd vyprodá a proto zvedla cenu (informace z CA). V celém hotelu jsme nakonec byli jediní hosté a i paní delegátka nám po příjezdu sdělila, že jsme její jediná rodina v lokalitě! Toto nepovažujeme jako korektní přístup. O tom, že si máme na pobyt vzít vlastní povlečení a před odjezdech apartmán kompletně uklidit jsme se dozvěděli až po zaplacení z pokynů od cestovní kanceláře.
Zájezd nám byl nabídnut za cca 5 500 Kč. Po projevení zájmu se cena zvedla o 800 Kč. Jako důvod bylo uvedeno, že o zájezd je velký zájem a cestovní kancelář si jejistá, že zájezd vyprodá a proto zvedla cenu (informace z CA). V celém hotelu jsme nakonec byli jediní hosté a i paní delegátka nám po příjezdu sdělila, že jsme její jediná rodina v lokalitě! Toto nepovažujeme jako korektní přístup. O tom, že si máme na pobyt vzít vlastní povlečení a před odjezdech apartmán kompletně uklidit jsme se dozvěděli až po zaplacení z pokynů od cestovní kanceláře.
Veřejných pláží je minimální množství a nejsou udržované. V písku je množství větví a jiného nepořádku. Při vstupu do moře také. Placené pláže mají k pronajmutí slunečníky, pláž je urovnaná. Překvapilo mě ale, že i tam je v písku celkem dost nepořádku a vstup do moře je stejně špinavý jako na veřejné pláži.
UbytovanieObrázek hotelu v nabídce neodpovídá skutečnosti. Ve skutečnosti je v přízemí je bar s výherními automaty a zábava jede do 2:00. Díky tomu, že jsme přijeli mimo sezónu byl byr otevřený jenom o víkendech. Během sezóny bychom v hotelu vydrželi maximálně jednu noc. Přes hluk z baru se totiž nedá vůbec spát.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (11) (0)
Michal Kantor
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.