Pavla H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Dovolená byla pěkná, jen důrazněji upozorňovat, že se musíte u letecké Reiner, udělet sami odbavení kufrů !!
Dovolená byla pěkná, jen důrazněji upozorňovat, že se musíte u letecké Reiner, udělet sami odbavení kufrů !!
Snídaně byli pořád stejně, ale šlo to
UbytovanieMísto dobré, pokoj nic moc, velmi hlučná klimatizace, stále velmi tekla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







