Hotel San Paolo Palace (Palermo)

Hodnotenie: 4/5

Taliansko, Sicília

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

od 452 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

miesto:
- Vzdialenosť od pláže: menej ako 5 km
- Vzdialenosť do centra mesta: menej ako 5 km


Zariadenie:
- Počet poschodí: 14
- Jazyk v hoteli: angličtina
- Jazyk v hoteli: francúzština
- 24-hodinová recepcia
- Výťah
- Lobby
- Internet
- BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
- konferenčná miestnosť
- Obchodné centrum
- Hotelový trezor
- Bazén
- Vonkajší bazén
- slnečná terasa
- Ležať
- Záhradný priestor
- Terasa
- priestor na grilovanie
- Klimatizácia
- služby práčovne
- Hotelová služba
- Úschovňa batožín
- Batožinový servis
- Parkovacie miesto
- parkovanie (v cene)


Vybavenie izby:
- Kúpeľ
- fén
- telefón


Jedlá:
- Reštaurácia
- Raňajková miestnosť
- Raňajky formou bufetu
- Kaviareň
- Bar
- bar pri bazéne
- vegetariánska kuchyňa


Šport:
- Telocvičňa
- Gymnastika
- Tenis
- Požičovňa bicyklov
- požičovňa bicyklov (za poplatok)


Wellness:
- Kúpele
- Solárium
- Župan


Možnosti platby:
- Kreditná karta
- MasterCard
- víza
- Americký Expres
- Diners
- banková karta Maestro

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 3 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Minibar, Bar Minibar áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
  • Tenis Tenis áno
  • Fitness Fitness áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno
  • Nonstop recepcia Nonstop recepcia áno
  • Požičovňa bicyklov Požičovňa bicyklov áno

Recenzia hotela

Hrozné (na základe 1 hodnotenia)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 1,6 / 5

Strava 1,5 / 5

Ubytovanie 1,5 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,5 / 5

Cena 1,5 / 5

76. najlepšie hodnotený z 144 hotelov v Sicília

Anikó Terézia J.

Hodnotenie 1,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024

Bohužel Palermo - celkově není přátelské k turistům! Tento hotel je pouze na snídani - nevěděl jsem, že to znamená, že poté musím zaplatit za jídlo z menu v restauraci! ! ! Cestovatel musí být informován, že takto funguje varianta večeře!!!! Snídaně je nekvalifikovaná, bohužel! Žádné ovoce, zelenina, jen rajčata????, sýr, maso, máslo, med, džem, míchaná vejce a slanina, žádná zrcadlová vejce (skutečné vejce) se spoustou konzervantů, posypané moučkovým cukrem! Italsky chtějí mluvit skoro jen na recepci! Naštěstí tam byl 1 pán, který mluvil německy - žádný organizovaný program nebyl!!!! Varga Vivien mě informoval, že je to v hotelu, ale musíte se na to zeptat tam _ NENÍ! V hotelovém bazénu - Alexander hořce otevírá dveře v 11 místo v 10, odkládá si židli - A nastavuje mě, že je jeho! Pak vyndává tolik postelí, kolik hostů přijde,,, ti co to už vědí, rozbalují si postele sami - s píšťalkou v puse, hraní na šéfa, cca. 20-25 let, byla nejhorší, následovaly ječící dámy, které mi prostě řekly, že když neumím italsky, mám se vrátit zítra, nebo co! Umím trochu anglicky, přeložil jsem to do italštiny a zapsal!!! I když vlajka EU je venku!!! Ale ne mezinárodní hotel!!! Maďarskému cestovateli hledajícímu program bych to nedoporučoval!!! Jediným pozitivním týmem byly ????????služky! To vše za 500 HUF!! E-mail do hotelů, jak funguje varianta programu, je tam mezinárodní snídaně, a recepční jsou ochotni mluvit pouze italsky?????? Pokud to víte, měli byste takový hotel doporučit! S pozdravem Anikó Jakab

Bohužel Palermo - celkově není přátelské k turistům! Tento hotel je pouze na snídani - nevěděl jsem, že to znamená, že poté musím zaplatit za jídlo z menu v restauraci! ! ! Cestovatel musí být informován, že takto funguje varianta večeře!!!! Snídaně je nekvalifikovaná, bohužel! Žádné ovoce, zelenina, jen rajčata????, sýr, maso, máslo, med, džem, míchaná vejce a slanina, žádná zrcadlová vejce (skutečné vejce) se spoustou konzervantů, posypané moučkovým cukrem! Italsky chtějí mluvit skoro jen na recepci! Naštěstí tam byl 1 pán, který mluvil německy - žádný organizovaný program nebyl!!!! Varga Vivien mě informoval, že je to v hotelu, ale musíte se na to zeptat tam _ NENÍ! V hotelovém bazénu - Alexander hořce otevírá dveře v 11 místo v 10, odkládá si židli - A nastavuje mě, že je jeho! Pak vyndává tolik postelí, kolik hostů přijde,,, ti co to už vědí, rozbalují si postele sami - s píšťalkou v puse, hraní na šéfa, cca. 20-25 let, byla nejhorší, následovaly ječící dámy, které mi prostě řekly, že když neumím italsky, mám se vrátit zítra, nebo co! Umím trochu anglicky, přeložil jsem to do italštiny a zapsal!!! I když vlajka EU je venku!!! Ale ne mezinárodní hotel!!! Maďarskému cestovateli hledajícímu program bych to nedoporučoval!!! Jediným pozitivním týmem byly ????????služky! To vše za 500 HUF!! E-mail do hotelů, jak funguje varianta programu, je tam mezinárodní snídaně, a recepční jsou ochotni mluvit pouze italsky?????? Pokud to víte, měli byste takový hotel doporučit! S pozdravem Anikó Jakab

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla relativně blízko, strašně špinavá oblast! Veřejné koupaliště s malými oblázky, vhodné pro ty, kteří milují moře, ale není tu nic, žádný stín, žádná lehátka, jen holé oblázky! Musíte být připraveni, s ležící houbou, nebo na to musí Hotel dávat pozor a koupit ji, nebo dokonce pronajmout hostovi! Špinaví, špinaví Italové - Zkrátka! Když uvidí, že jsi turista, já jsem blondýna :-) tak ti dají 50% slevu!!!!

Strava

hotel podává pouze snídaně - nevěděl jsem, že to znamená, že musím zaplatit, abych si poté mohl vybrat z menu v restauraci!!! Cestovatel musí být informován, že takto funguje varianta večeře!!!! Snídaně je nekvalifikovaná, bohužel! Žádné ovoce, zelenina, jen rajčata????, sýr, maso, máslo, med, džem, míchaná vejce a slanina, žádná zrcadlová vejce (skutečné vejce) se spoustou konzervantů, posypané moučkovým cukrem!

Ubytovanie

Ubytování je velmi daleko od letiště, naštěstí transfer fungoval dobře! S transferem tam i zpět jsem byl spokojen! Hotel je ale velmi daleko od centra, takže jakýkoli program je drahý, hotel nepořádá žádné programy, musíte si půjčit auto - což se také vyplatí, pokud cestujete ve skupině, nebo hotel organizuje pro cestující , možná s vlastním autem nebo minibusem alespoň 1-2 programy, samozřejmě za + náklady! Ale International Hotel se o to musí postarat! Myslím, že tento hotel je z 80% italský - slouží skromnějším turistům.

Služby

NEMÁ žádné služby, večeře je možná z jídelního lístku, ale + 50 Euro, pokud tam chci jíst z jídelního lístku! Žádný transfer, žádný organizovaný program – myslím, že 80 % z nich chce italské hosty!

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Anikó Terézia J.

Hodnotenie 1,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024

Bohužel Palermo - celkově není přátelské k turistům! Tento hotel je pouze na snídani - nevěděl jsem, že to znamená, že poté musím zaplatit za jídlo z menu v restauraci! ! ! Cestovatel musí být informován, že takto funguje varianta večeře!!!! Snídaně je nekvalifikovaná, bohužel! Žádné ovoce, zelenina, jen rajčata????, sýr, maso, máslo, med, džem, míchaná vejce a slanina, žádná zrcadlová vejce (skutečné vejce) se spoustou konzervantů, posypané moučkovým cukrem! Italsky chtějí mluvit skoro jen na recepci! Naštěstí tam byl 1 pán, který mluvil německy - žádný organizovaný program nebyl!!!! Varga Vivien mě informoval, že je to v hotelu, ale musíte se na to zeptat tam _ NENÍ! V hotelovém bazénu - Alexander hořce otevírá dveře v 11 místo v 10, odkládá si židli - A nastavuje mě, že je jeho! Pak vyndává tolik postelí, kolik hostů přijde,,, ti co to už vědí, rozbalují si postele sami - s píšťalkou v puse, hraní na šéfa, cca. 20-25 let, byla nejhorší, následovaly ječící dámy, které mi prostě řekly, že když neumím italsky, mám se vrátit zítra, nebo co! Umím trochu anglicky, přeložil jsem to do italštiny a zapsal!!! I když vlajka EU je venku!!! Ale ne mezinárodní hotel!!! Maďarskému cestovateli hledajícímu program bych to nedoporučoval!!! Jediným pozitivním týmem byly ????????služky! To vše za 500 HUF!! E-mail do hotelů, jak funguje varianta programu, je tam mezinárodní snídaně, a recepční jsou ochotni mluvit pouze italsky?????? Pokud to víte, měli byste takový hotel doporučit! S pozdravem Anikó Jakab

Bohužel Palermo - celkově není přátelské k turistům! Tento hotel je pouze na snídani - nevěděl jsem, že to znamená, že poté musím zaplatit za jídlo z menu v restauraci! ! ! Cestovatel musí být informován, že takto funguje varianta večeře!!!! Snídaně je nekvalifikovaná, bohužel! Žádné ovoce, zelenina, jen rajčata????, sýr, maso, máslo, med, džem, míchaná vejce a slanina, žádná zrcadlová vejce (skutečné vejce) se spoustou konzervantů, posypané moučkovým cukrem! Italsky chtějí mluvit skoro jen na recepci! Naštěstí tam byl 1 pán, který mluvil německy - žádný organizovaný program nebyl!!!! Varga Vivien mě informoval, že je to v hotelu, ale musíte se na to zeptat tam _ NENÍ! V hotelovém bazénu - Alexander hořce otevírá dveře v 11 místo v 10, odkládá si židli - A nastavuje mě, že je jeho! Pak vyndává tolik postelí, kolik hostů přijde,,, ti co to už vědí, rozbalují si postele sami - s píšťalkou v puse, hraní na šéfa, cca. 20-25 let, byla nejhorší, následovaly ječící dámy, které mi prostě řekly, že když neumím italsky, mám se vrátit zítra, nebo co! Umím trochu anglicky, přeložil jsem to do italštiny a zapsal!!! I když vlajka EU je venku!!! Ale ne mezinárodní hotel!!! Maďarskému cestovateli hledajícímu program bych to nedoporučoval!!! Jediným pozitivním týmem byly ????????služky! To vše za 500 HUF!! E-mail do hotelů, jak funguje varianta programu, je tam mezinárodní snídaně, a recepční jsou ochotni mluvit pouze italsky?????? Pokud to víte, měli byste takový hotel doporučit! S pozdravem Anikó Jakab

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla relativně blízko, strašně špinavá oblast! Veřejné koupaliště s malými oblázky, vhodné pro ty, kteří milují moře, ale není tu nic, žádný stín, žádná lehátka, jen holé oblázky! Musíte být připraveni, s ležící houbou, nebo na to musí Hotel dávat pozor a koupit ji, nebo dokonce pronajmout hostovi! Špinaví, špinaví Italové - Zkrátka! Když uvidí, že jsi turista, já jsem blondýna :-) tak ti dají 50% slevu!!!!

Strava

hotel podává pouze snídaně - nevěděl jsem, že to znamená, že musím zaplatit, abych si poté mohl vybrat z menu v restauraci!!! Cestovatel musí být informován, že takto funguje varianta večeře!!!! Snídaně je nekvalifikovaná, bohužel! Žádné ovoce, zelenina, jen rajčata????, sýr, maso, máslo, med, džem, míchaná vejce a slanina, žádná zrcadlová vejce (skutečné vejce) se spoustou konzervantů, posypané moučkovým cukrem!

Ubytovanie

Ubytování je velmi daleko od letiště, naštěstí transfer fungoval dobře! S transferem tam i zpět jsem byl spokojen! Hotel je ale velmi daleko od centra, takže jakýkoli program je drahý, hotel nepořádá žádné programy, musíte si půjčit auto - což se také vyplatí, pokud cestujete ve skupině, nebo hotel organizuje pro cestující , možná s vlastním autem nebo minibusem alespoň 1-2 programy, samozřejmě za + náklady! Ale International Hotel se o to musí postarat! Myslím, že tento hotel je z 80% italský - slouží skromnějším turistům.

Služby

NEMÁ žádné služby, večeře je možná z jídelního lístku, ale + 50 Euro, pokud tam chci jíst z jídelního lístku! Žádný transfer, žádný organizovaný program – myslím, že 80 % z nich chce italské hosty!

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať