Ivana Janků
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Úplná pecka
Úplná pecka
Pláž trochu dále, ale nevadilo, autobusky byly organizovány, ale není problém se projít. Na pláži bylo super. Škoda , že nejsou schopni si uklidit na pláží naproti hotelu.
StravaVynikající .. někdy je hrozné vidět jak lidé plýtvají s jídlem. Nemělo to chybu
UbytovanieŽádná připomínka, vše bylo dokanalé
SlužbyPerfektní, veškerý personál, opravdu vše 100%
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
