Robert V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
spise 3,5* nez 4. Personal prijemny a ochotny. Ale pokoj pro 3 maly a malo odkladniho prostoru. Topeni pres klimatizaci nefungovalo 2 dny, pak zapnuto. Cisto.
Autobusove zastavky v blizkosti ale spravne informace o provozu komlikovane a nekdy nespravne - vcetne webovych stranek. Cena listku dostupna.
spise 3,5* nez 4. Personal prijemny a ochotny. Ale pokoj pro 3 maly a malo odkladniho prostoru. Topeni pres klimatizaci nefungovalo 2 dny, pak zapnuto. Cisto.
Autobusove zastavky v blizkosti ale spravne informace o provozu komlikovane a nekdy nespravne - vcetne webovych stranek. Cena listku dostupna.
V tomto terminu plaz jen v dobrem pocasi. Pri slunci byly kamenne plaze preplnene, bez toalet atd.Vybaveni plazi bylo poskozeno tajfunem a opravne prace byly teprve v procesu Informace o tajfunu Harrym nebyly k dispozici a poskozeni v Giardini Nexos, Isola Bella a LetiJanni bylo velike!
StravaSnidane velmi dobre. Jedina vecere ( oproti info jsou v teto dobe k dispozici s objednanim do 5 hodin) nabidnuta v den priletu prumerna a naprosto predrazena , tak jako vsechny restaurace v okoli - cena 116 eur pro 3 , vino jen za 30 ci 50 eur!! Prostredi v jidelne na jare bez slunce dost sterilni a neutulne.
UbytovanieKryci deky na postele se musely pouzit jako periny, kdyz topeni nefungovalo.Vstup je na kopci, tezke pro chodce bez auta, chodniky nejsou, jen cary na silnici. Zapach metanu ( zdroj energie) u vchodu z ulice . Terasa velka s vyhledem na more. Pod hotelem je zeleznicni trat, ale hluk je snesitelny.
SlužbyPersonal velmi pratelsky, ale doplatek za 1 veceri a dane 175 eur - bar v lednicce nepouzit.Doprava z letiste a zpet vcas a dobra.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







