Marek C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2024
Nejprve jsme prozkoumali Palermo pěšky a trochu městskou dopravou, poté autem a dále. Velmi vydařený výlet.
Nejprve jsme prozkoumali Palermo pěšky a trochu městskou dopravou, poté autem a dále. Velmi vydařený výlet.
Byli jsme tam v únoru, pláže byly prázdné, můžete chodit, jak chcete.
StravaMěli jsme jen snídani, typicky italskou, ale to jsem očekával. Velmi dobrá káva.
UbytovanieHotel je na dobrém místě, v blízkosti nádraží a nabízí také bezplatné podzemní parkoviště. Pokoje byly velké a čisté, moje měla i velkou terasu s krásným výhledem na Palermo. Byl tam také docela velký obývací pokoj.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi ochotný, i při rezervaci auta, velmi profesionální.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)























