Hotel Tempio Di Pallade

Hodnotenie: 3/5

Taliansko, Rím a okolie, Řím

Viac o ubytovaní

od 552 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 25 495

miesto:
Tento centrálne umiestnený hotel sa nachádza v blízkosti námestia Porta Maggiore, asi 400 metrov od železničnej stanice Termini. V okolí nájdete rôzne nákupné a zábavné podniky, ako aj reštaurácie a bary.

Zariadenie:
Hotel má 55 izieb. K dispozícii je 41 izieb v hlavnej budove a 14 v prístavbe. K vybaveniu patrí recepcia, hotelový trezor (za poplatok), výťah, TV miestnosť, reštaurácie a kaviareň.

Ubytovanie:
Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, TV a trezor na prenájom. Môžete si ich tiež rezervovať na jedno použitie alebo ako jednolôžkovú izbu.

Jedlá:
Možnosť rezervácie raňajok. Ráno sa obslúžite v bufete.

Všeobecné informácie - daň z ubytovania/mestská daň - Club Card:
Upozorňujeme, že v niektorých mestách a obciach sa účtuje daň za ubytovanie/mestská daň. Výška závisí od kategórie rezervovaného hotela (1 až 10 EUR na osobu/deň) a počíta sa na osobu a deň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho uhradiť priamo v hoteli. (predmet zmeny)

V niektorých hoteloch sa môže stať, že na používanie určitých zariadení v hoteli (napr. používanie bazéna, plážového servisu atď.) je potrebné zakúpiť si na mieste kartu ClubCard. Suma sa líši v závislosti od hotela (od 5 € do 20 € na osobu/deň). Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho uhradiť priamo v hoteli. (predmet zmeny)

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že nasledujúce letecké spoločnosti vyžadujú online check-in, inak vzniknú dodatočné náklady na check-in na letisku. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair najskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55€.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že pri obsadení dvojlôžkovej izby s viacerými prístelkami sa úžitková plocha izby zmenší. Odporúčame preto, ak je to možné, rezervovať si priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das zentral gelegene Hotel befindet sich in der Nähe des Platzes Porta Maggiore, ca. 400m vom Bahnhof Termini entfernt. Verschiedene Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars befinden sich in der näheren Umgebung.

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über 55 Zimmer. Davon liegen 41 Zimmer im Haupt- und 14 im Nebengebäude. Zu den Einrichtungen zählen ein Empfangsbereich Rezeption, Hotelsafe (gegen Gebühr), Lift, TV-Raum, Restaurants und ein Cafe.

Unterbringung:
Die Standard-Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Telefon, TV und Mietsafe. Diese sind auch zur Alleinnutzung oder als Einzelzimmer buchbar.

Verpflegung:
Frühstück buchbar. Sie bedienen sich morgens am Buffet.

Allgemeine Information - Übernachtungssteuer/City Tax - Club Card:
Bitte beachten Sie, dass in einigen Städten/Orten und Gemeinden eine Übernachtungssteuer/City Tax erhoben wird. Die Höhe ist abhängig von der gebuchten Hotelkategorie (zw. 1 € und 10 € pro Person/pro Tag) und wird pro Person und Tag berechnet. Die Gebühr ist nicht im Reispreis enthalten und musst direkt vor Ort im Hotel entrichtet werden. (Änderungen vorbehalten)

In einigen Hotels kann es vorkommen, dass eine ClubCard vor Ort erworben werden muss, um bestimmte Einrichtungen im Hotel zu nutzen (z.B. Poolnutzung, Strandservice etc.). Die Höhe ist je nach Hotel unterschiedlich (zw. 5 € und 20 € pro Person/pro Tag). Die Gebühr ist nicht im Reispreis enthalten und musst direkt vor Ort im Hotel entrichtet werden. (Änderungen vorbehalten)

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen.

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 0 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik Detský kútik áno
 • Fitness Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 3,7 / 5
Invia

Dobré (na základe 22 hodnotení)

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,9 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

38. najlepšie hodnotený z 3552 hotelov v Rím a okolie

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.12. - 27.12.2023 Hodnotené: Január 2024

Tempio Di Pallade Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rím a okolie

Celkově pozitivní zkušenost

Celkově pozitivní zkušenost

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Patryk K.

Hodnotenie 3,2 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 27.8. - 30.8.2023 Hodnotené: September 2023

Tempio Di Pallade Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rím a okolie

Samotný hotel je v pořádku. Pokoje čisté a uklizené. I když malý. Bohužel nedoporučuji spát na ulici. Nevím, z čeho to je, ale provoz aut a tramvají je slyšet minimálně, jako by byla otevřená okna. I když byly úplně zavřené. Jen to hučí. První noc byla bezesná. A okolí. Tohle není Evropa. Tohle je Káhira.

Samotný hotel je v pořádku. Pokoje čisté a uklizené. I když malý. Bohužel nedoporučuji spát na ulici. Nevím, z čeho to je, ale provoz aut a tramvají je slyšet minimálně, jako by byla otevřená okna. I když byly úplně zavřené. Jen to hučí. První noc byla bezesná. A okolí. Tohle není Evropa. Tohle je Káhira.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Jak je uvedeno výše. Nespěte na ulici.

Strava
Snídaně OK. Neexistují žádné zázraky, ale jsou věci, které potřebujete, než se vydáte na prohlídku města.

Služby hotela
Obsluha milá a ochotná.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)

Filtrovať recenzie

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.12. - 27.12.2023 Hodnotené: Január 2024

Tempio Di Pallade Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rím a okolie

Celkově pozitivní zkušenost

Celkově pozitivní zkušenost

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Patryk K.

Hodnotenie 3,2 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 27.8. - 30.8.2023 Hodnotené: September 2023

Tempio Di Pallade Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rím a okolie

Samotný hotel je v pořádku. Pokoje čisté a uklizené. I když malý. Bohužel nedoporučuji spát na ulici. Nevím, z čeho to je, ale provoz aut a tramvají je slyšet minimálně, jako by byla otevřená okna. I když byly úplně zavřené. Jen to hučí. První noc byla bezesná. A okolí. Tohle není Evropa. Tohle je Káhira.

Samotný hotel je v pořádku. Pokoje čisté a uklizené. I když malý. Bohužel nedoporučuji spát na ulici. Nevím, z čeho to je, ale provoz aut a tramvají je slyšet minimálně, jako by byla otevřená okna. I když byly úplně zavřené. Jen to hučí. První noc byla bezesná. A okolí. Tohle není Evropa. Tohle je Káhira.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Jak je uvedeno výše. Nespěte na ulici.

Strava
Snídaně OK. Neexistují žádné zázraky, ale jsou věci, které potřebujete, než se vydáte na prohlídku města.

Služby hotela
Obsluha milá a ochotná.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)

Dušan S.

Hodnotenie 1,8 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 14.8. - 20.8.2023 Hodnotené: August 2023

Tempio Di Pallade Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rím a okolie

Itálie je fajn, nejlepší byl Vatikán.

Itálie je fajn, nejlepší byl Vatikán.

Ubytovanie 1,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 1,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytovanie
Miniaturní pokoj s ještě menší koupelnou, ve které se nedalo ani otočit, natož se ohnout apod.. Klimatizaci si nemůžete nastavovat a jednou nám ji přes noc vypnuli úplně. Špatná angličtina na recepci, snídaně velmi průměrné a každý den to samé. Při úklidu pokoje jen vyměnily ručníky. Okolí hotelu je špinavé a na ulicích v okolí se Válí spousta odpadků, špína, smrad.

Strava
Celkový dojem z jídla v okolních restauracích velmi dobrý.

Služby hotela
Služby snad jen prodej nanuků a piva na recepci, jinak hotel opravdu nic moc.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Piotr Sosiński

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 7.4. - 9.4.2023 Hodnotené: Apríl 2023

Tempio Di Pallade Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rím a okolie

3* hotel, takže co požadujete. Velmi milá obsluha, čisto. Poloha hotelu je ve staré, průmyslové čtvrti, obecně venku není nejčistší, ale to je celý Řím. Plusem je blízkost vlakového nádraží, ze kterého se dostanete prakticky kamkoliv. Pěkné hospůdky v okolí a prakticky co by kamenem dohodil od historických míst.

3* hotel, takže co požadujete. Velmi milá obsluha, čisto. Poloha hotelu je ve staré, průmyslové čtvrti, obecně venku není nejčistší, ale to je celý Řím. Plusem je blízkost vlakového nádraží, ze kterého se dostanete prakticky kamkoliv. Pěkné hospůdky v okolí a prakticky co by kamenem dohodil od historických míst.

Ubytovanie 3,0 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
Pokoj, v samostatné budově, stará budova, ale s atmosférou. Čistý, prostorný, velmi vysoký strop, v noci relativně tichý.

Strava
Snídaně, především na bázi toustového chleba, uzenin, sýrů, koláčů. Velmi chutná espresso káva. Zajímavé je, že prakticky žádná zelenina.

Pláž
Nelze použít.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Tomasz S.

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 3.2. - 6.2.2023 Hodnotené: Február 2023

Tempio Di Pallade Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rím a okolie

Žádný luxus, ale v souladu s cenou. Postel, teplá voda, TV, ručníky, mýdla atd.

Žádný luxus, ale v souladu s cenou. Postel, teplá voda, TV, ručníky, mýdla atd.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Velmi jednoduchý pokoj. V zimě byla zima. Dostatečné podmínky za nízkou cenu.

Strava
Koupili jsme snídani. Spousta roztomilých předmětů. Uspokojivá snídaně a chutě.

Služby hotela
Efektivní služby, přátelští lidé, úschovna zavazadel, úklid pokojů - ok.

Pláž
Řím není pláž.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 16 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 14 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 11 °C v noci 8 °C

 • Utorok 13 °C v noci 6 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať