Camping Sabbiadoro Hodnotenie: 3/5
od 112 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 112 € za os.
od 385 € za os.
od 170 € za os.
od 299 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 11 hodnotení)
Petra Drmotová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
všude kousek, na pláž, do města, dovolená super
všude kousek, na pláž, do města, dovolená super
na pláži výborné, strávili jsme tam celý den, všude bylo kousek, do moře, do sprch, do restaurace na pláži
Stravaměli jsme polopenzi, jídlo dobré, ve srovnání s jinými hotely výběr jednoduší, ale chutné,
Ubytovaniejednoduché ubytování, na přespání stačilo, úklid každý den, každý den čisté ručníky, personál ochotný, čisto
Službyzajištěné parkování, plážový servis, restaurace - bar, úklid pokojů, výtah - toto jsme využili, dále půjčení kola - nevyužili
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Dana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolená za dobrou cenu,vhodná pro rodiny
dovolená za dobrou cenu,vhodná pro rodiny
Pláž cca 200m,od hotelu jsme měli plážový servis-velká výhoda,pláže dost plné.pláže byly čisté,uklizené wc,sprchy.Moře čisté,vzhledem k jemnému písku,ktery rychle kalí vodu je nevhodné ke šnorchlování.Vhodné pro děti,velmi pozvolný vstup do moře.
Stravasnídaně bufet- dostatek jídla,pouze káva a čaj jen 2 konvičky na osobu.Večeře servírované,ale s dobrým výběrem.Pokud jsme ale přišli později,nebyly již saláty.Nebyl doplňován salátový bufet.
Ubytovaniepokoj menší,ale čistý,klimatizaci jsme uvítali,každý den dobře uklizeno
SlužbyPersonál hotelu ochotný a milý,paní majitelka už tolik vstřícná nebyla.Pro děti pár her a hraček u jídelny,posezení na zahradě,kulečník zdarma pro hosty
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Romana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme byli spokojený. Strava super, služby také a ubytování cca 50 metrů od centra ( promenády ). Na pláž kousek a hlavně v ceně ubytování jsou slunečníky na pláži a soukromé parkoviště. Což někde není samozřejmostí.
Celkově jsme byli spokojený. Strava super, služby také a ubytování cca 50 metrů od centra ( promenády ). Na pláž kousek a hlavně v ceně ubytování jsou slunečníky na pláži a soukromé parkoviště. Což někde není samozřejmostí.
Cca 200 metrů od hotelu. V ceně zájezdu lehátka se slunečníkem. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře.
StravaPolopenze výborná. Hlavně večeře. Výběr za 3 chodů + náhradní varianta. Předkrm na výběr ze 4 druhů, to samé u dezertů. Snídaně skromnější, ale výběr ze sladkého, zeleniny, ovoce, více druhů pečiva, cereálie, uzeniny, sýry,....
UbytovanieUbytování průměrné. Klimatizace, balkon,....Jen chybí lednice na pokoji. Pokoje jsou malé, ale dostatek úložného prostoru. Pokojské uklízí každý den, včetně nového povlečení a osušek.
SlužbyMilý a ochotný personál. Nic pro ně není problém. Odjížděli jsme o den dříve v noci a ochotně nás v noci vyúčtovali a připravili sebou balíček s jídlem. Je vidět, že v hotelu dělají majitelé a tudíž se snaží.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka Šmídová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd jsme kupovali na poslední chvíli,myslim že za tuto cenu skvělá dovolená.Do Itálie jezdíme každý rok.Hotel,vzdálenost pláže,strava,vše odpovídá tomu,co c.k. nabízí.Personál ochotný.Klidne bych do tohoto hotelu jela i příští rok.Ú klid každý den.
Zájezd jsme kupovali na poslední chvíli,myslim že za tuto cenu skvělá dovolená.Do Itálie jezdíme každý rok.Hotel,vzdálenost pláže,strava,vše odpovídá tomu,co c.k. nabízí.Personál ochotný.Klidne bych do tohoto hotelu jela i příští rok.Ú klid každý den.
Ještě v září bylo hodně lidí,což nás překvapilo,počasi pěkné,moře špinavé,pláže písčité,prostorne.V ceně byly i lehátka a slunečník.
StravaStrava byla dostačující,snidaně formou bufetu.Jogurt,ovoce,paštiky,salamy,syry,myslim že si každý vybral co mu chutná.Vecere se skládají z předkrmů,vetsinou těstoviny velmi chutné,hlavni jídlo a výběr z dezerů,vetsinou zmrzlina,zakusek,puding...
UbytovaniePokoje byly malé,ale útulné a dostačující.Jen nám velmi chybělo lednička,to je asi jediné,co se dá vytknout.Jinak celková spokojenost.
SlužbyCelkový dojem dobrý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Pavel Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel byl relativně nedaleko pláže na celkem klidném místě, avšak klidný odpočinek s železnou pravidelností rušil odvoz odpadků v časných ranních hodinách. Klimatizace na pokojích byla značně poruchová, studená voda ve vyšších patrech často přestávala téci a kvalita stravy byla značně proměnlivá (mimo jiné poslední večeře sestávala ze značně připálené omelety). Dohovor s prsonálem hotelu se zdál zdařilý (angličtina, němčina), nicméně i přes opakované urgování zůstávalay zásadní problémy bez odezvy (snídaňové balíčky v případě časného výletu se prostě "NEKONALY", ulétnuté plavky mimo svůj balkon si hoste "vyřeš sám!") - celkově můžu říci, že mne hluboce zklamala ta tak hlasitě proklamovaná vřelost a vstřícnost jižních národů a zanechala ve mne pochybnosti o často tak proklamované optimistické a vstřícné mentalitě národů jihu.....
Hotel byl relativně nedaleko pláže na celkem klidném místě, avšak klidný odpočinek s železnou pravidelností rušil odvoz odpadků v časných ranních hodinách. Klimatizace na pokojích byla značně poruchová, studená voda ve vyšších patrech často přestávala téci a kvalita stravy byla značně proměnlivá (mimo jiné poslední večeře sestávala ze značně připálené omelety). Dohovor s prsonálem hotelu se zdál zdařilý (angličtina, němčina), nicméně i přes opakované urgování zůstávalay zásadní problémy bez odezvy (snídaňové balíčky v případě časného výletu se prostě "NEKONALY", ulétnuté plavky mimo svůj balkon si hoste "vyřeš sám!") - celkově můžu říci, že mne hluboce zklamala ta tak hlasitě proklamovaná vřelost a vstřícnost jižních národů a zanechala ve mne pochybnosti o často tak proklamované optimistické a vstřícné mentalitě národů jihu.....
pláž z mého pohledu byla velmi pěkná, moře mělké a pro děti ideální. Nejvíce oceňuji plážový servis (slunečník a 2 lehátka ) , nicmńě při pocházce po pláži poslední den pobytu (po poněkud bouřlivějším dni) jsem si mezi naplaveninami na pláži posimla injekčních stříkaček a jiných odpadků, které bych v tak navštěvovaném turistickém centru nečekala........
Stravasnídaně byla celkem přijatelná, stran večeře - jídlo bylo neslané, nemastné - zkrátka bez chuti - a na závěr pobytu jako zlatý hřeb pobytu - i připálené! (omeletu jsem musela sobě i dětem od silně připálené spodní krusty "oloupat"......)
Ubytovaniepokoj byl vymezen pouze šířkou postele, dveře od koupelny na našem pokoji nešly ani zcela otevřít (ještě že nejsme příliš zavalité postavy, to bychom se do koupelny neměli šanci dostat.....), přistýlka synovi svou délkou nepostačovala - přečníval ji cca o 20cm (je mu 9 let a měří 130cm), v době návratu z pláže často vůbec netekla studená voda - sprchování horkou vodou po pobytu na pláži v cca 35°C se mi jeví jako poněkud nepříjemné......
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Dana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolená za dobrou cenu,vhodná pro rodiny
dovolená za dobrou cenu,vhodná pro rodiny
Pláž cca 200m,od hotelu jsme měli plážový servis-velká výhoda,pláže dost plné.pláže byly čisté,uklizené wc,sprchy.Moře čisté,vzhledem k jemnému písku,ktery rychle kalí vodu je nevhodné ke šnorchlování.Vhodné pro děti,velmi pozvolný vstup do moře.
Stravasnídaně bufet- dostatek jídla,pouze káva a čaj jen 2 konvičky na osobu.Večeře servírované,ale s dobrým výběrem.Pokud jsme ale přišli později,nebyly již saláty.Nebyl doplňován salátový bufet.
Ubytovaniepokoj menší,ale čistý,klimatizaci jsme uvítali,každý den dobře uklizeno
SlužbyPersonál hotelu ochotný a milý,paní majitelka už tolik vstřícná nebyla.Pro děti pár her a hraček u jídelny,posezení na zahradě,kulečník zdarma pro hosty
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.