Jaroslava Kovářová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel super, pokoj sice malý, ale velká koupelna, televize, lednice, klima, kosmetický stoleček, vestavěná skříň, balkon. Pláž 150m, plážový servis zdarma, na pláži čisto, platí se však za toalety a sprchy. Snídaně bohaté, ovoce, zelenina, jogurty, cereálie, sýry, 3 druhy salámů, nápoje. Večeře bohatý salátový bufet + vyber ze 4 předkrmů a výběr ze 4 hlavních jídel, nápoje, káva, spousta ovoce, výběr z dezertů, fakt super. Personál velmi vstřícný, úklid každý den. Nákupy 150 m od hotelu, market hned před hotelem. Parkoviště hlídané, zdarma. Na oba směry krásné procházky po pláži nebo promenádou.
Hotel super, pokoj sice malý, ale velká koupelna, televize, lednice, klima, kosmetický stoleček, vestavěná skříň, balkon. Pláž 150m, plážový servis zdarma, na pláži čisto, platí se však za toalety a sprchy. Snídaně bohaté, ovoce, zelenina, jogurty, cereálie, sýry, 3 druhy salámů, nápoje. Večeře bohatý salátový bufet + vyber ze 4 předkrmů a výběr ze 4 hlavních jídel, nápoje, káva, spousta ovoce, výběr z dezertů, fakt super. Personál velmi vstřícný, úklid každý den. Nákupy 150 m od hotelu, market hned před hotelem. Parkoviště hlídané, zdarma. Na oba směry krásné procházky po pláži nebo promenádou.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









