Albergo Capanna D'oro
od 509 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 509 € za os.
od 393 € za os.
od 292 € za os.
od 355 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Marcela Šímová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsem agenturu CK , která objednala jízdenky u dopravní společnosti . Doprava autobusem byla hrozná - řidiči autobusu jeli moc rychle, takže jsme se docela báli, pořád předjížděli a vlnili se na silnici, a řidiči aut dost troubili. Vyjížděli jsme z Českých Budějovic ve 21:45 a byli jsme tam v 5:30, což bylo hrozně brzo - museli jsme čekat s malýma dětma u silnice agentury mare do 9:00 hod, a ti nám dali klíčky až v 10:30. Měli jsme agenturu lignáno Mare a za prvé nebyl tam český delegát, takže jsme absolutně nevěděli, co nám říká, a pak jsme zjistili, že musíme jít snad 1,5kilometrů pěšky v horku s dětmi a zavazadly do apartmánu. Takže hrůza. A to samé cesta zpět v 9:00 hod se musí apartmán opustit opět jít dálku se zavazadly k agentuře, ti vás sice zavazadla nechají, ale v 19:00 hod je musíte vyzvednou, žádná sprcha takže jsme čekali do 21:00 hod na autobus zpocení, unavení na chodníku u silnice, protože nebyla ani žádná restaurace poblíž. Takže vám doporučuji nejezděte autobusem do tohoto apartmánu, pouze autem, ale je tam malé parkování, je tam docela dost apartmánů a málo míst pro 6 aut stalo se, že tam nějaký lidi ošklivě poškrábali auto.
Měli jsem agenturu CK , která objednala jízdenky u dopravní společnosti . Doprava autobusem byla hrozná - řidiči autobusu jeli moc rychle, takže jsme se docela báli, pořád předjížděli a vlnili se na silnici, a řidiči aut dost troubili. Vyjížděli jsme z Českých Budějovic ve 21:45 a byli jsme tam v 5:30, což bylo hrozně brzo - museli jsme čekat s malýma dětma u silnice agentury mare do 9:00 hod, a ti nám dali klíčky až v 10:30. Měli jsme agenturu lignáno Mare a za prvé nebyl tam český delegát, takže jsme absolutně nevěděli, co nám říká, a pak jsme zjistili, že musíme jít snad 1,5kilometrů pěšky v horku s dětmi a zavazadly do apartmánu. Takže hrůza. A to samé cesta zpět v 9:00 hod se musí apartmán opustit opět jít dálku se zavazadly k agentuře, ti vás sice zavazadla nechají, ale v 19:00 hod je musíte vyzvednou, žádná sprcha takže jsme čekali do 21:00 hod na autobus zpocení, unavení na chodníku u silnice, protože nebyla ani žádná restaurace poblíž. Takže vám doporučuji nejezděte autobusem do tohoto apartmánu, pouze autem, ale je tam malé parkování, je tam docela dost apartmánů a málo míst pro 6 aut stalo se, že tam nějaký lidi ošklivě poškrábali auto.
pěkná ,čistá ,veliká ,voda stejná jako všude v Itálii
Stravastravu jsme měli vlastní takže nemohu posoudit
UbytovanieUbytování bylo velmi pěkné, velké, čisté, plně vybavené, a pěkný výhled přímo na hlavní promenádu, takže malinko rušněji, ale nám to nevadilo. Na pokoji byla klimatizace, což je super, takže chceme jet do tohoto apartmánu znovu, ale už pouze autem.
Službynemohu posoudit
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ingrid Trnková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tým, ktorým nevadí v horúčavách na terasách do neskorých večerných hodín západné slniečko a hluk z blízkeho baru do skorých ranných hodín - môžu vyskúšať.
Tým, ktorým nevadí v horúčavách na terasách do neskorých večerných hodín západné slniečko a hluk z blízkeho baru do skorých ranných hodín - môžu vyskúšať.
Pláž sme využívali č. 3 s veľmi dobrými službami a ochotným majiteľom, o čom sme sa už nespočetne veľa krát presvedčili počas minulých rokov a preto nám stálo za to prejsť o nejakých 100-150 m ďalej.
StravaRaňajky formou vlastnej fantázie - neďaleko dobre zásobený supermarket.
Obedy a večere sme absolvovali v reštauráciách, ktorých je tu neúrekom.
Ubytovanie slušné s klimatizáciou v cene. Posledné dva dni počas dosť vysokých teplôt nám v apartmáne klimatizácia zlyhala a vďaka veľmi serióznej delegátke p. Mileny nám bolo ponúknuté na poslednú noc náhradné ubytovanie, aby sme sa pred cestou domov vyspali. Aj touto cestou s manželom ďakujeme delegátke za jej profesionalitu.
SlužbyApartmány boli nachystané čisté a prakticky zariadené.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ingrid Trnková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tým, ktorým nevadí v horúčavách na terasách do neskorých večerných hodín západné slniečko a hluk z blízkeho baru do skorých ranných hodín - môžu vyskúšať.
Tým, ktorým nevadí v horúčavách na terasách do neskorých večerných hodín západné slniečko a hluk z blízkeho baru do skorých ranných hodín - môžu vyskúšať.
Pláž sme využívali č. 3 s veľmi dobrými službami a ochotným majiteľom, o čom sme sa už nespočetne veľa krát presvedčili počas minulých rokov a preto nám stálo za to prejsť o nejakých 100-150 m ďalej.
StravaRaňajky formou vlastnej fantázie - neďaleko dobre zásobený supermarket.
Obedy a večere sme absolvovali v reštauráciách, ktorých je tu neúrekom.
Ubytovanie slušné s klimatizáciou v cene. Posledné dva dni počas dosť vysokých teplôt nám v apartmáne klimatizácia zlyhala a vďaka veľmi serióznej delegátke p. Mileny nám bolo ponúknuté na poslednú noc náhradné ubytovanie, aby sme sa pred cestou domov vyspali. Aj touto cestou s manželom ďakujeme delegátke za jej profesionalitu.
SlužbyApartmány boli nachystané čisté a prakticky zariadené.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marcela Šímová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsem agenturu CK , která objednala jízdenky u dopravní společnosti . Doprava autobusem byla hrozná - řidiči autobusu jeli moc rychle, takže jsme se docela báli, pořád předjížděli a vlnili se na silnici, a řidiči aut dost troubili. Vyjížděli jsme z Českých Budějovic ve 21:45 a byli jsme tam v 5:30, což bylo hrozně brzo - museli jsme čekat s malýma dětma u silnice agentury mare do 9:00 hod, a ti nám dali klíčky až v 10:30. Měli jsme agenturu lignáno Mare a za prvé nebyl tam český delegát, takže jsme absolutně nevěděli, co nám říká, a pak jsme zjistili, že musíme jít snad 1,5kilometrů pěšky v horku s dětmi a zavazadly do apartmánu. Takže hrůza. A to samé cesta zpět v 9:00 hod se musí apartmán opustit opět jít dálku se zavazadly k agentuře, ti vás sice zavazadla nechají, ale v 19:00 hod je musíte vyzvednou, žádná sprcha takže jsme čekali do 21:00 hod na autobus zpocení, unavení na chodníku u silnice, protože nebyla ani žádná restaurace poblíž. Takže vám doporučuji nejezděte autobusem do tohoto apartmánu, pouze autem, ale je tam malé parkování, je tam docela dost apartmánů a málo míst pro 6 aut stalo se, že tam nějaký lidi ošklivě poškrábali auto.
Měli jsem agenturu CK , která objednala jízdenky u dopravní společnosti . Doprava autobusem byla hrozná - řidiči autobusu jeli moc rychle, takže jsme se docela báli, pořád předjížděli a vlnili se na silnici, a řidiči aut dost troubili. Vyjížděli jsme z Českých Budějovic ve 21:45 a byli jsme tam v 5:30, což bylo hrozně brzo - museli jsme čekat s malýma dětma u silnice agentury mare do 9:00 hod, a ti nám dali klíčky až v 10:30. Měli jsme agenturu lignáno Mare a za prvé nebyl tam český delegát, takže jsme absolutně nevěděli, co nám říká, a pak jsme zjistili, že musíme jít snad 1,5kilometrů pěšky v horku s dětmi a zavazadly do apartmánu. Takže hrůza. A to samé cesta zpět v 9:00 hod se musí apartmán opustit opět jít dálku se zavazadly k agentuře, ti vás sice zavazadla nechají, ale v 19:00 hod je musíte vyzvednou, žádná sprcha takže jsme čekali do 21:00 hod na autobus zpocení, unavení na chodníku u silnice, protože nebyla ani žádná restaurace poblíž. Takže vám doporučuji nejezděte autobusem do tohoto apartmánu, pouze autem, ale je tam malé parkování, je tam docela dost apartmánů a málo míst pro 6 aut stalo se, že tam nějaký lidi ošklivě poškrábali auto.
pěkná ,čistá ,veliká ,voda stejná jako všude v Itálii
Stravastravu jsme měli vlastní takže nemohu posoudit
UbytovanieUbytování bylo velmi pěkné, velké, čisté, plně vybavené, a pěkný výhled přímo na hlavní promenádu, takže malinko rušněji, ale nám to nevadilo. Na pokoji byla klimatizace, což je super, takže chceme jet do tohoto apartmánu znovu, ale už pouze autem.
Službynemohu posoudit
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Robert Vido
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pekné ubytovanie, priamo v centre mesta, s blízkym prístupom na pláž. Jediné mínus bolo parkovanie.
Pekné ubytovanie, priamo v centre mesta, s blízkym prístupom na pláž. Jediné mínus bolo parkovanie.
Bola táto recenzia užitočná? (11) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.