Hotel Rezidence Rialto

Taliansko, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 0 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Surfovanie Surfovanie áno
  • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
  • Domáce zvieratá povolené Domáce zvieratá povolené áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Marcela Šímová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Měli jsem agenturu CK , která objednala jízdenky u dopravní společnosti . Doprava autobusem byla hrozná - řidiči autobusu jeli moc rychle, takže jsme se docela báli, pořád předjížděli a vlnili se na silnici, a řidiči aut dost troubili. Vyjížděli jsme z Českých Budějovic ve 21:45 a byli jsme tam v 5:30, což bylo hrozně brzo - museli jsme čekat s malýma dětma u silnice agentury mare do 9:00 hod, a ti nám dali klíčky až v 10:30. Měli jsme agenturu lignáno Mare a za prvé nebyl tam český delegát, takže jsme absolutně nevěděli, co nám říká, a pak jsme zjistili, že musíme jít snad 1,5kilometrů pěšky v horku s dětmi a zavazadly do apartmánu. Takže hrůza. A to samé cesta zpět v 9:00 hod se musí apartmán opustit opět jít dálku se zavazadly k agentuře, ti vás sice zavazadla nechají, ale v 19:00 hod je musíte vyzvednou, žádná sprcha takže jsme čekali do 21:00 hod na autobus zpocení, unavení na chodníku u silnice, protože nebyla ani žádná restaurace poblíž. Takže vám doporučuji nejezděte autobusem do tohoto apartmánu, pouze autem, ale je tam malé parkování, je tam docela dost apartmánů a málo míst pro 6 aut stalo se, že tam nějaký lidi ošklivě poškrábali auto.

Měli jsem agenturu CK , která objednala jízdenky u dopravní společnosti . Doprava autobusem byla hrozná - řidiči autobusu jeli moc rychle, takže jsme se docela báli, pořád předjížděli a vlnili se na silnici, a řidiči aut dost troubili. Vyjížděli jsme z Českých Budějovic ve 21:45 a byli jsme tam v 5:30, což bylo hrozně brzo - museli jsme čekat s malýma dětma u silnice agentury mare do 9:00 hod, a ti nám dali klíčky až v 10:30. Měli jsme agenturu lignáno Mare a za prvé nebyl tam český delegát, takže jsme absolutně nevěděli, co nám říká, a pak jsme zjistili, že musíme jít snad 1,5kilometrů pěšky v horku s dětmi a zavazadly do apartmánu. Takže hrůza. A to samé cesta zpět v 9:00 hod se musí apartmán opustit opět jít dálku se zavazadly k agentuře, ti vás sice zavazadla nechají, ale v 19:00 hod je musíte vyzvednou, žádná sprcha takže jsme čekali do 21:00 hod na autobus zpocení, unavení na chodníku u silnice, protože nebyla ani žádná restaurace poblíž. Takže vám doporučuji nejezděte autobusem do tohoto apartmánu, pouze autem, ale je tam malé parkování, je tam docela dost apartmánů a málo míst pro 6 aut stalo se, že tam nějaký lidi ošklivě poškrábali auto.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

pěkná ,čistá ,veliká ,voda stejná jako všude v Itálii

Strava

stravu jsme měli vlastní takže nemohu posoudit

Ubytovanie

Ubytování bylo velmi pěkné, velké, čisté, plně vybavené, a pěkný výhled přímo na hlavní promenádu, takže malinko rušněji, ale nám to nevadilo. Na pokoji byla klimatizace, což je super, takže chceme jet do tohoto apartmánu znovu, ale už pouze autem.

Služby

nemohu posoudit

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Ingrid Trnková

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Tým, ktorým nevadí v horúčavách na terasách do neskorých večerných hodín západné slniečko a hluk z blízkeho baru do skorých ranných hodín - môžu vyskúšať.

Tým, ktorým nevadí v horúčavách na terasách do neskorých večerných hodín západné slniečko a hluk z blízkeho baru do skorých ranných hodín - môžu vyskúšať.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž sme využívali č. 3 s veľmi dobrými službami a ochotným majiteľom, o čom sme sa už nespočetne veľa krát presvedčili počas minulých rokov a preto nám stálo za to prejsť o nejakých 100-150 m ďalej.

Strava

Raňajky formou vlastnej fantázie - neďaleko dobre zásobený supermarket.
Obedy a večere sme absolvovali v reštauráciách, ktorých je tu neúrekom.

Ubytovanie

Ubytovanie slušné s klimatizáciou v cene. Posledné dva dni počas dosť vysokých teplôt nám v apartmáne klimatizácia zlyhala a vďaka veľmi serióznej delegátke p. Mileny nám bolo ponúknuté na poslednú noc náhradné ubytovanie, aby sme sa pred cestou domov vyspali. Aj touto cestou s manželom ďakujeme delegátke za jej profesionalitu.

Služby

Apartmány boli nachystané čisté a prakticky zariadené.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Ingrid Trnková

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Tým, ktorým nevadí v horúčavách na terasách do neskorých večerných hodín západné slniečko a hluk z blízkeho baru do skorých ranných hodín - môžu vyskúšať.

Tým, ktorým nevadí v horúčavách na terasách do neskorých večerných hodín západné slniečko a hluk z blízkeho baru do skorých ranných hodín - môžu vyskúšať.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž sme využívali č. 3 s veľmi dobrými službami a ochotným majiteľom, o čom sme sa už nespočetne veľa krát presvedčili počas minulých rokov a preto nám stálo za to prejsť o nejakých 100-150 m ďalej.

Strava

Raňajky formou vlastnej fantázie - neďaleko dobre zásobený supermarket.
Obedy a večere sme absolvovali v reštauráciách, ktorých je tu neúrekom.

Ubytovanie

Ubytovanie slušné s klimatizáciou v cene. Posledné dva dni počas dosť vysokých teplôt nám v apartmáne klimatizácia zlyhala a vďaka veľmi serióznej delegátke p. Mileny nám bolo ponúknuté na poslednú noc náhradné ubytovanie, aby sme sa pred cestou domov vyspali. Aj touto cestou s manželom ďakujeme delegátke za jej profesionalitu.

Služby

Apartmány boli nachystané čisté a prakticky zariadené.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Marcela Šímová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Měli jsem agenturu CK , která objednala jízdenky u dopravní společnosti . Doprava autobusem byla hrozná - řidiči autobusu jeli moc rychle, takže jsme se docela báli, pořád předjížděli a vlnili se na silnici, a řidiči aut dost troubili. Vyjížděli jsme z Českých Budějovic ve 21:45 a byli jsme tam v 5:30, což bylo hrozně brzo - museli jsme čekat s malýma dětma u silnice agentury mare do 9:00 hod, a ti nám dali klíčky až v 10:30. Měli jsme agenturu lignáno Mare a za prvé nebyl tam český delegát, takže jsme absolutně nevěděli, co nám říká, a pak jsme zjistili, že musíme jít snad 1,5kilometrů pěšky v horku s dětmi a zavazadly do apartmánu. Takže hrůza. A to samé cesta zpět v 9:00 hod se musí apartmán opustit opět jít dálku se zavazadly k agentuře, ti vás sice zavazadla nechají, ale v 19:00 hod je musíte vyzvednou, žádná sprcha takže jsme čekali do 21:00 hod na autobus zpocení, unavení na chodníku u silnice, protože nebyla ani žádná restaurace poblíž. Takže vám doporučuji nejezděte autobusem do tohoto apartmánu, pouze autem, ale je tam malé parkování, je tam docela dost apartmánů a málo míst pro 6 aut stalo se, že tam nějaký lidi ošklivě poškrábali auto.

Měli jsem agenturu CK , která objednala jízdenky u dopravní společnosti . Doprava autobusem byla hrozná - řidiči autobusu jeli moc rychle, takže jsme se docela báli, pořád předjížděli a vlnili se na silnici, a řidiči aut dost troubili. Vyjížděli jsme z Českých Budějovic ve 21:45 a byli jsme tam v 5:30, což bylo hrozně brzo - museli jsme čekat s malýma dětma u silnice agentury mare do 9:00 hod, a ti nám dali klíčky až v 10:30. Měli jsme agenturu lignáno Mare a za prvé nebyl tam český delegát, takže jsme absolutně nevěděli, co nám říká, a pak jsme zjistili, že musíme jít snad 1,5kilometrů pěšky v horku s dětmi a zavazadly do apartmánu. Takže hrůza. A to samé cesta zpět v 9:00 hod se musí apartmán opustit opět jít dálku se zavazadly k agentuře, ti vás sice zavazadla nechají, ale v 19:00 hod je musíte vyzvednou, žádná sprcha takže jsme čekali do 21:00 hod na autobus zpocení, unavení na chodníku u silnice, protože nebyla ani žádná restaurace poblíž. Takže vám doporučuji nejezděte autobusem do tohoto apartmánu, pouze autem, ale je tam malé parkování, je tam docela dost apartmánů a málo míst pro 6 aut stalo se, že tam nějaký lidi ošklivě poškrábali auto.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

pěkná ,čistá ,veliká ,voda stejná jako všude v Itálii

Strava

stravu jsme měli vlastní takže nemohu posoudit

Ubytovanie

Ubytování bylo velmi pěkné, velké, čisté, plně vybavené, a pěkný výhled přímo na hlavní promenádu, takže malinko rušněji, ale nám to nevadilo. Na pokoji byla klimatizace, což je super, takže chceme jet do tohoto apartmánu znovu, ale už pouze autem.

Služby

nemohu posoudit

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Robert Vido

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Pekné ubytovanie, priamo v centre mesta, s blízkym prístupom na pláž. Jediné mínus bolo parkovanie.

Pekné ubytovanie, priamo v centre mesta, s blízkym prístupom na pláž. Jediné mínus bolo parkovanie.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (11) (1)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451