Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 534 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 114 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Zdenka D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásny zrekonštruovany hotel, milí a ochotní zamestnanci hotela. Široká ponuka jedlá. Všetko čerstvé, teplé a veľmi chutné . Pláž je 5 minút pešo od hotela, promenáda 2 minuty. Sme nespokojní s cestovkou. Žiadali sme vyslovene o izbu s balkónom aj za cenu príplatku, nakoľko máme dieťa. Na mieste sme sa však dozvedeli, že všetky izby, ktoré táto cestovka ponuka sú bez balkóna. Žiaľ, v hlavnej sezóne bol hotel plne obsadený a nemohli nám ponúknuť izbu s balkónom. Majiteľ sám povedal, že sa im čoraz častejšie stáva, že agentúry takto zavádzajú klientov a tí sú potom (oprávnene) nespokojní. Okrem tejto nepríjemnosti, za ktorú hotel nemohol sme so sluzbami hotela maximalne spokojní.
Krásny zrekonštruovany hotel, milí a ochotní zamestnanci hotela. Široká ponuka jedlá. Všetko čerstvé, teplé a veľmi chutné . Pláž je 5 minút pešo od hotela, promenáda 2 minuty. Sme nespokojní s cestovkou. Žiadali sme vyslovene o izbu s balkónom aj za cenu príplatku, nakoľko máme dieťa. Na mieste sme sa však dozvedeli, že všetky izby, ktoré táto cestovka ponuka sú bez balkóna. Žiaľ, v hlavnej sezóne bol hotel plne obsadený a nemohli nám ponúknuť izbu s balkónom. Majiteľ sám povedal, že sa im čoraz častejšie stáva, že agentúry takto zavádzajú klientov a tí sú potom (oprávnene) nespokojní. Okrem tejto nepríjemnosti, za ktorú hotel nemohol sme so sluzbami hotela maximalne spokojní.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Radka Ozomová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolelná za slušné peníze...Splnila naše ocekavani ve smyslu najím se,vyspim se.Koupani hezke a pro děti super.Hotel bych volila přistě určite jiný,poloha sice dobra,ale to je vše.Popripade pozadovat pokoj s balkonem,který je prostornejsi.
Dovolelná za slušné peníze...Splnila naše ocekavani ve smyslu najím se,vyspim se.Koupani hezke a pro děti super.Hotel bych volila přistě určite jiný,poloha sice dobra,ale to je vše.Popripade pozadovat pokoj s balkonem,který je prostornejsi.
Plaz super,lehatka dal od more,ale nevadilo to.Hodně lidi,ale i tak hezke koupání.Sprchy a toaleta na plazi.
StravaStrava chudsi,snídaně dobra,vecere nic moc,ale odcházeli jsme najezeni.Dezerty strudl a pudink.
UbytovanieUbytovani bylo ok,ale pokojíčky bez balkonu a lednice a byly hodně male.Sprcha hned vedle záchodu,cela koupelna byla při sprchování mokra.Museli jsme vysadit dveře,abychom mohli k umyvadlu????Meli jsme pobyt na tři noci,tak nám to přišlo spíše úsměvne,ale byt tam dele a s dětmi,tak už se asi nesmějeme...
SlužbySlužby v hotelu byly v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan Beneš
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Malý rodinný hotýlek s přátelským a ochotným personálem
Malý rodinný hotýlek s přátelským a ochotným personálem
Na pláž je to cca 400-500m - opravdu kousek, písčitá s opravdu volným vstupem...velmi vhodné pro malé děti. Velký plus, že je plážový servis v ceně a to už od našeho ranního příjezdu
StravaSnídaně standardně bufetová, ale za to vždy čerstvá a často doplňovaná. Večeře servírovaná o dvou chodech + salátový bufet, které si objednáte den předem. Menu také v lámané češtině, ale snaha se cení...my jsme si vždy pochutnali
UbytovanieStandardní pokoje jsou sice menší, ale útulné...každý má tv a klimatizaci, každý den čisté prádlo a osušky. Možná - sprchový kout spojený s wc
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lubomír P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý
Dobrý
Pláž kousek, čistá,
StravaStrava výborná
UbytovanieV hotelu Aurora jsme byli již s Vaší CK potřetí. Všude čisto, vstřícný personál. Ale-kvalita ubytování se neustále zhoršuje. Zhruba před šesti lety jsme měli se synem dva pokoje s balkonem. O rok později již jeden velký třílůžkový bez balkonu a letos nejmenší pokoj na patře, samozřejmě bez balkonu. Pokoj, který je zřejmě pronajímán jako jednolůžák s minimálními rozměry. Stůl o rozměrech cca 50 x 20 cm, jediná židle, jeden noční stolek s lampičkou. Když Jste chtěli k umyvadlu, tak nejprve jste museli zavřít za sebou dveře, protože otevřené dveře umyvadlo zakrývaly. Na každém patře jsou 3 pokoje bez balkonu, tento byl bezkonkurenčně nejmenší. Ubytování tedy zklamalo a nakonec jsme byli rádi, že jsme zde byli jen 4 noci. Velmi citelná je též absence chladničky - litrová láhev chlazené Coly stojí v hotelu 8 Euro, 0,75 l vody 2,80. Pokoj měl číslo 106 a jako ubytování pro dva byl rozhodně nevyhovující.
SlužbyDojem velmi dobrý, jen by CK měla rezervovat pokoje s balkonem, třeba i za příplatek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Janka Zajackova
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ubytovanie a strava vynikajúca , parkovanie žiadne len na centrálnom parkovisku s vysokou cenou
ubytovanie a strava vynikajúca , parkovanie žiadne len na centrálnom parkovisku s vysokou cenou
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...