Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Villaggio Baia d´Ercole

Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano

Viac o ubytovaní

od 652 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 89 103

Poloha

Komplex Villaggio Baia D'Ercole sa nachádza priamo na pobreží, je obklopený záhradou a ponúka izby a apartmány, súkromnú pláž, 2 bazény, ihrisko na menší futbal a na volejba, reštauráciu s panoramatickým výhľadom na more. Areál leží iba 12km od mesta Tropea.

Vybavenie

K vybaveniu objekta patrí recepcia s trezorom a Wi-Fi, bar, raňajková miestnosť, klimatizovaná reštaurácia s panoramatickým výhľadom, minimarket, záhrada, bazén so slanou vodou, detský bazén a solárna terasa, ihrisko na volejbal a hádzanú, tenisový kurt, detské ihrisko a parkovisko. V období od 15.05. do 30.09. sú usporiadavané animačné a športové programy v rámci miniklubu (4-12 rokov), hudobné večery v piano bare a raz do týždňa je podávaná typická kalábrijská večera.

Ubytovanie

K dispozícii sú dvojlôžkové izby so sprchou, WC, fénom, trezorom, klimatizáciou (v urč. intervaloch), chladničkou, terasou. Prístelky sú v niektorých prípadoch poschodové postele.

Strava

Hostia sa stravujú individuálne. V reštaurácii sa pripravujú pokrmy stredomorskej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je taktiež bar a detské ihrisko.

Služby

Hosťom je zadarmo k dispozícii multifunkčné ihrisko na tenis, futbal, basketbal. Pre deti je bazén, ihrisko, miniklub, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie). WiFi je zadarmo v spoločných priestoroch (aktivácia je za poplatok vo výške 1€).

Pláž

Piesočnatá pláž je priamo pri hoteli, polohovacie kreslá a slnečníky zadarmo.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 30 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 3 km
 • Vzdialenosť od letiska 80 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,2/5
Invia

Výborné (35 hodnotení)

Ubytovanie 4,2/5

Strava 4,3/5

Okolie 4,2/5

Cena 4,2/5

67. najlepšie hodnotený z 922 hotelov v Kalábria

Stanislava Potrepčiaková

Hodnotenie 5,0/5
Dovolenka bola úžasná, more rozprávkové, služby perfektné :)
Celkové hodnotenie

Dovolenka bola úžasná, more rozprávkové, služby perfektné :)

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym

Hodnotenie 5,0/5
kludne by sme sa ešte vrátili
Celkové hodnotenie

kludne by sme sa ešte vrátili

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Tatiana A.

Hodnotenie 3,7/5
Kľudná dovolenka za adekvátnu cenu.
Celkové hodnotenie

Kľudná dovolenka za adekvátnu cenu.

Ubytovanie 3,5/5

Strava 4,0/5

Okolie 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Ubytovanie v bungalovoch (v katalógu bol uvedený hotelový komplex), izba bola primeraná, kúpeľňa miniatúrna - rozmernejší človek by mal problém.

Strava
Strava bola dobrá, každý deň niečo iné.

Služby hotela
Boli v poriadku.

Pláž
Pláž bola s jemným pieskom, udržiavaná v čistote. Horší je vstup do mora, lebo je tam skalnaté pobrežie. Najhoršie bolo, že more bolo plné medúz, asi koniec augusta nie je vhodný termín na dovolenku. Nahradili to dva bazény s čistou a teplou vodou pri hoteli.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Petra N.

Hodnotenie 4,0/5
Dovolenku hodnotím tak na 7 z 10, ale dojem veľmi pokazil transport, tie presuny boli hrozné. Leteli sme Bulgarian Air, na ceste do IT sme mali meškanie cca 40min, nasačkovaní v lietadle, a nikto sa neunúval podať nám nejaké informácie prečo alebo kedy by sme mohli odletieť. Enormne málo miesta bolo medzi sedadlami, s mojou výškou sa mi ani nezmestili kolená, musela som byť vždy nejak vykrútená. N
Celkové hodnotenie

Dovolenku hodnotím tak na 7 z 10, ale dojem veľmi pokazil transport, tie presuny boli hrozné. Leteli sme Bulgarian Air, na ceste do IT sme mali meškanie cca 40min, nasačkovaní v lietadle, a nikto sa neunúval podať nám nejaké informácie prečo alebo kedy by sme mohli odletieť. Enormne málo miesta bolo medzi sedadlami, s mojou výškou sa mi ani nezmestili kolená, musela som byť vždy nejak vykrútená. Našťastie let trval len 1,5hodiny. Ďalšie nepríjemné prekvapenie nás čakalo na letisku v IT - pasová kontrola, hoci sme prileteli zo Schengenu. Vytvoril sa veľký rad, ktorý končil až vonku pri pristávacích dráhach, my sme boli pri konci, takže sme netušili kvôli čomu tam stojíme a prečo to toľko trvá. Rad bol v polovici preseknutý dverami, a každú chvíľu sa spúšťal alarm, zrejme keď niekto stál v blízkosti.Keď sme sa po polhodine dostali konečne dnu, tak sme zistili dôvod.

Cesta autobusom z letiska bol tiež zážitok. Šofér nás vysadil na hlavnej ceste, hotel nikde, len ukázal, že máme ísť dole uličkou. Naložení kuframi, s dvoma deťmi vo veku 2r a 4r, sme sa ťahali hľadať hotel, došli sme až dole, kde končila ulička a tam už bola pláž, tak sme na sekundu zostali v šoku, potom sme išli druhou uličkou smerom hore, naspäť, a natrafili sme konečne na hotel. Hneď trebalo zaplatiť ubytovaciu daň 2€/osobu v HOTOVOSTI.

Detaily dovolenky - ubytovanie, strava, pláž píšem nižšie pod jednotlivými kategoriami, vrátim sa ešte k transferu z IT na SK. Zase nič príjemné. Už sme síce vedeli, že k autobusu sa budeme musieť vyštverať sami, takže s deťmi a batožinou sme radšej išli v predstihu. Cestou sme naberali hostí z iného hotela, ktorí však riadne meškali, a na checkin sme dorazili so 40min meškaním. Dostali sme miesta rozhodené v 3 radoch, čo znamená, že sme deti vo veku 2r a 4r mali nechať sedieť samé medzi cudzími ľuďmi, nemysliteľné! Našťastie sa nám podarilo uprosiť ľudí, aby si s nami vymenili miesta. O Talianskom letisku, o tom chaose nejdem písať.. Celkovo dovolenku hodnotím cca na 7 z 10, ale transporty tak na 2 z 10.

Ubytovanie 3,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 3,5/5

Ubytovanie
Ubytovanie nezodpovedalo fotkám, bolo strohé, nemocničné, neútulné a prvý dojem po otvorení dverí apartmánu bolo sklamanie. Hneď na chodbe nesvietilo svetlo, čo sme reklamovali viac ako 2x, zakaždým sme dostali prísľub, že pošlú niekoho vymeniť žiarovku, ale za 8 dní nikto neprišiel.

Inak bolo viacmenej čisté, klimatizácia fungovala, upratovanie prebiehalo každý deň, len sme zostali sklamaní, že teda nezodpovedalo fotkám, čakali sme moderné, útulné bývanie. Výhodou apartmánu bola však jeho poloha, veľmi blízko k bazénom, reštaurácií, a k moru, tak z tohto dôvodu sme nešli apartmán reklamovať či snažiť sa ho vymeniť.

Strava
Strava bola chutná, celkom pestrá, čo sa týka zeleniny, príloh, ale nám chýbali polievky, ktoré úplne absentovali a väčší výber mäsa (bol vždy len jeden druh mäsa + ryba).

Veľké veľké mínus však dostávajú ďalšie možnosti stravovania v rezorte či jeho okolí. My sme mali len polpenziu, s tým, že obed si tam niekde dáme, pizzu, cestoviny, plody mora, popr. si kúpime ovocie, podľa chuti.. To však nebolo možné, pretože v hoteli bola restauracia k dispozicií tým, čo mali plnú penziu, v bare nám akurát tak ponúkli nejaké "zapekanky" z polotovarov. Vedľa hotela bola jedna reštaurácia, kde sme boli raz na obed, ale druhýkrát už by sme nemali deťom čo vybrať, menu bolo veľmi oklieštené. Obchod, pizzeria boli veľmi ďaleko, k tomu cez obed 13-16hod mávajú Taliani siestu. Takže sme zostali s možnosťami stravovania dosť oklieštení, čo mi kvôli deťom veľmi prekážalo. Vždy chodievame na all inclusive, tentokrát ma manžel presvedčil, že to zvládneme s polpenziou, že obedy si poriešime podľa chuti a nálady na mieste, ale teda plán zlyhal.

Služby hotela
Manžel sa 2x zaujímal a informoval na diving centrum, sľúbili, že zistia, ale nezistili.

Inak bol personál milý, ochotný, večer vyhrávala hudba, cez deň sa dalo cvičiť v bazéne, bola tam aj animátorka pre deti.

Prostredie rezortu, zeleň, záhrada bola udržiavaná, zavlažovaná, fakt krásne. Chýbalo detské ihrisko, teda chýbalo tým, čo prišli s deťmi :) Šmýkačka, hojdačka, preliezka by sa hodili. Hotel sa nachádza v malej talianskej dedine, ktorá leží v kopci, promenáda na večerné vychádzky tam nie je, jedine kam sa dalo ísť bolo mini námestíčko a jeden obchod, dalo sa v ňom našťastie platiť kartou.

Pláž
Pláž bola veľmi blízko, bola úzka, tak netrebalo šlapať dlho do mora, pravidelne ju čistili a boli k dispozicíí ležadla so slnečníkom, čo sme nevyužívali. Piesok bol hrubší, pri hraní sa v ňom, škriabal, vstup do mora bol cez pásmo lávových kameňov, trebalo ísť opatrne. More bolo čísté, teplé ako polievka, tyrkysovej farby, paráda :)

Skresľuje však ilustračná fotka pláže, kde je odfotená pláž s hotelovými slnečníkmi, a široko ďaleko nič. To bolo fotené zrejme v decembri :-D Pretože celá dĺžka pláže bola posiata slnečníkmi s ležadlami, ktoré patrili aj iným hotelom, pomedzi to, ešte súkromné slnečníky, takže to bola riadna fullka. Nevadilo nám to, len nás to opäť prekvapilo v porovnaní s fotkami, keď sme si vyberali dovolenku.

Bazény boli čisté, voda v nich teplá a hlbku vody mali rôzne odstupňovanú, čo nám vyhovovalo. A bolo v nich veľmi málo ľudí, o ležadlá nebola bitka. Bazený aj more boli super, vďaka nim sme mali peknú dovolenku :)

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Jana K.

Hodnotenie 4,5/5
Veľmi pekná dovolenka. No je potrebné rátať s výdavkami na fakultatívne výlety, aby človek videl viac ako pláž.
Celkové hodnotenie

Veľmi pekná dovolenka. No je potrebné rátať s výdavkami na fakultatívne výlety, aby človek videl viac ako pláž.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Spokojnosť.

Strava
Spokojnosť.Výborné aj morské plody aj ostatný výber jedál.

Služby hotela
Super, veľmi ochotný personál a milý prístup. Skôr slabý prístup delegátky.

Pláž
Super, až nato že bol nárok na jednu stoličku a jedno lehátko plus slnečník bez stola, načo som pri iných dovolenkách nebola navyknutá.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Roman F.

Hodnotenie 3,6/5
80% spokojnost
Celkové hodnotenie

80% spokojnost

Ubytovanie 3,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 3,0/5

Cena 3,5/5

Ubytovanie
Ok

Strava
Asi najlepsie na celom zajazde.

Služby hotela
Ok

Pláž
Vstup cez skaly, inak OK.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Stanislava Potrepčiaková

Hodnotenie 5,0/5
Dovolenka bola úžasná, more rozprávkové, služby perfektné :)
Celkové hodnotenie

Dovolenka bola úžasná, more rozprávkové, služby perfektné :)

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 32 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 25 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 33 °C v noci 22 °C

 • Utorok 33 °C v noci 21 °C

 • Streda 31 °C v noci 21 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December