Antónia D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Hotel na vysokej úrovni, milý a ústretový personál, nebolo čo vytknúť.
Hotel na vysokej úrovni, milý a ústretový personál, nebolo čo vytknúť.
Vybavenie pláže je na úrovni, všetko, čo sme potrebovali tam bolo.Fascinujuci je vstup na pláž, z výťahu,cez malú jaskyňu rovno k moru.
StravaStrava bola tak pestrá,že sa ani nedalo všetko ochutnať. Toto bol gastronomický zážitok. Veľmi nám chutilo. Taktiež prístup personálu bol veľmi dobrý.
UbytovanieČisté izby,každý deň menené uteráky. Snáď viac úložného priestoru na vybalenie osobných veci.
SlužbyTaktiež hodnotím pozitívne. Keďže v hoteli boli len Nemci a zopár Čechov,všetok program bol v nemčine,takže súťaží a programu sme sa veľmi nezúčastňovali, ale neberte to ako sťažnosť.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



























