Pavol G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Najlepšia dovolenka
Najlepšia dovolenka
Top
StravaÚplne výborná
UbytovanieTop
SlužbyCelá dovolenka výborná ,pláž , more, strava , všetko
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 881 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 58 hodnotení)
62. najlepšie hodnotený z 174 hotelov v Kalábria
Pavol G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Najlepšia dovolenka
Najlepšia dovolenka
Top
StravaÚplne výborná
UbytovanieTop
SlužbyCelá dovolenka výborná ,pláž , more, strava , všetko
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Emília K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Dovolenka splnila všetky naše predstavy. Boli sme veľmi spokojní. Ideálne pre rodiny s deťmi,more bolo teple, pozvoľný vstup. Strava veľmi bohatá a všestranná, každý si prišiel na svoje. Veľká výhoda pridelenné lehátka.
Dovolenka splnila všetky naše predstavy. Boli sme veľmi spokojní. Ideálne pre rodiny s deťmi,more bolo teple, pozvoľný vstup. Strava veľmi bohatá a všestranná, každý si prišiel na svoje. Veľká výhoda pridelenné lehátka.
Pláž čistá, množsto ľudí primerané, nebola preplnená.
StravaVýborná, veľký výber jedál a špecialít.
UbytovanieIzba útulná, jednoduchá ,čistá.
SlužbyPersonál milý, ústretový, veľa aktivít s animátormi, potešilo ma cvičenie na pláži, v mori, v bazéne.
Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)
Filtrovať recenzie
Teťana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dojem úplně dobrý.
Dojem úplně dobrý.
Do pláže 175 metrů, je čistá. Voda v moři byla teplá a čistá. Písek. Krása!
StravaStrava dobrá, chutná.
Ale poprvé jsme zažili nové pro nás pravidlo:
nás s dcerou posadili za určitý stůl z určitou rodinou na celý čas pobytu. Tak mě vadila paní která dívala se v můj talíř a pořád komentovala vybrané mnou mořské plody jako potvory.
Čistý, velký pokoj s velkým balkonem. Jenom nedoplňovali prostředky
SlužbyV pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Nikola G.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Tento hotel odpovídá spíše 3 hvězdě… pokoj byl okamžitě vyměněn za jiný kvůli bordelu neměly problém, jedno pozitivní + na tom je že vás posadí ke stolu ještě s dalšíma je že poznáte nové skvělé lidi jako já a moje rodiče tohle hodnotím jako fajn nikoliv špatně.. akorát pokoje byli docela daleko od restaurace a pláže do kopce pak s kopce a z pláže to samé takže pro starší lidi s nemocnýma kyčlema a td.. hodně blbé, v okolí hotelu vůbec žádné obchůdky prostě vůbec nic, nedá se tam ani nic moc co dělat ani se pořádně podívat po okolí takže za mě už vîcekrát ne.. jídlo měly dobré ( převážně ryby a těstoviny)
Tento hotel odpovídá spíše 3 hvězdě… pokoj byl okamžitě vyměněn za jiný kvůli bordelu neměly problém, jedno pozitivní + na tom je že vás posadí ke stolu ještě s dalšíma je že poznáte nové skvělé lidi jako já a moje rodiče tohle hodnotím jako fajn nikoliv špatně.. akorát pokoje byli docela daleko od restaurace a pláže do kopce pak s kopce a z pláže to samé takže pro starší lidi s nemocnýma kyčlema a td.. hodně blbé, v okolí hotelu vůbec žádné obchůdky prostě vůbec nic, nedá se tam ani nic moc co dělat ani se pořádně podívat po okolí takže za mě už vîcekrát ne.. jídlo měly dobré ( převážně ryby a těstoviny)
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Helena V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Celkově jsme byli spokojeni. Výborná delegátka se znalostí okolí a historie, výborné zájezdy s fundovaným výkladem. Jen se nám zdály trochu předražené, jeli bychom ještě na jeden zájezd, ale finančně už by to bylo moc. Máme malé výhrady k ubytování - ručníky by se mohly alespoň jednou za pobyt vyměnit, také bych doporučila úklid balkonů /zábradlí pokálené od ptáků/ a vytření chodeb.
Celkově jsme byli spokojeni. Výborná delegátka se znalostí okolí a historie, výborné zájezdy s fundovaným výkladem. Jen se nám zdály trochu předražené, jeli bychom ještě na jeden zájezd, ale finančně už by to bylo moc. Máme malé výhrady k ubytování - ručníky by se mohly alespoň jednou za pobyt vyměnit, také bych doporučila úklid balkonů /zábradlí pokálené od ptáků/ a vytření chodeb.
Pláž i dostupnost odpovídající.
StravaStrava byla dostatečná, jen škoda, že se nejedlo na otevřené terase, my jsme měli stůl přidělený v poslední nejtmavší místnosti bez jakéhokoliv výhledu ven.
UbytovanieVýhrady jsem popsala výše.
SlužbyTento typ ubytování nám vyhovuje, je mnohem lepší než klasický hotel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Karin K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Hotel s nedostatečnými službami , hrozný úklid , neochotný personál . Ručníky nebyly na pokoji , dodáno po několika urgencích za 24 hod , nevyměněny cely týden . Okolo hotelu nemožnost procházky , žádné kavárny , nebylo kam zajít . Vše pouze v italštině , žádné anglické informace .
Hotel s nedostatečnými službami , hrozný úklid , neochotný personál . Ručníky nebyly na pokoji , dodáno po několika urgencích za 24 hod , nevyměněny cely týden . Okolo hotelu nemožnost procházky , žádné kavárny , nebylo kam zajít . Vše pouze v italštině , žádné anglické informace .
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Mariana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Hotel pokoje dost malé na to že jsme jeli jako 4člená rodina,ale celkový dojem dobrý
Hotel pokoje dost malé na to že jsme jeli jako 4člená rodina,ale celkový dojem dobrý
Písčitá,moře čisté a teplé velmi spokojení.Akorát že máte 2 lehátka pro jeden pokoj a toje dost málo pro 4členou rodinu za zájez plátíme za všechny ne jen 2lidi
StravaNejlepší Italská kuchyne co jsem zažil .jídlo výborné hodne mořských plodů a ryb spokojenost
UbytovanieMalé pokoje spíš 3hvězdy než 4.Všichni jme spali v jedné místnosti takže nic moc na spaní stačí celkem čisté.
SlužbyDobré
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...