Krisztina Tóthné Hári
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená byla shrnuta jako skvělá. Zaměstnanci místní cestovní kanceláře byli velmi přátelští a ochotní. Ještě jsme v této oblasti nebyli, takže každý den jsme měli co objevovat, zažili jsme i tropickou bouři. Překvapilo nás, kolik lidí pracuje celý den, aby bylo pobřeží čisté a krásné. S láskou vzpomínáme na dny strávené tam a přejeme si opakování :)
Naše dovolená byla shrnuta jako skvělá. Zaměstnanci místní cestovní kanceláře byli velmi přátelští a ochotní. Ještě jsme v této oblasti nebyli, takže každý den jsme měli co objevovat, zažili jsme i tropickou bouři. Překvapilo nás, kolik lidí pracuje celý den, aby bylo pobřeží čisté a krásné. S láskou vzpomínáme na dny strávené tam a přejeme si opakování :)
Pláž byla na dosah krátké procházky. Pláž byla čistá, nezaplněná, kvalita a čistota vody byla vynikající, medúzy však nebyly tak přátelské :)
StravaVlastní stravování
UbytovanieNAŠE UBYTOVÁNÍ SE NACHÁZÍ V CENTRÁLNÍ LOKALITĚ, BLÍZKO K MOŘI I DO CENTRA MĚSTA, ALE NE V NEJRUŠNĚJŠÍ ČÁSTI, TAKŽE BYLO MOŽNÉ I ODPOČÍVAT.
Služby-
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



