Celkový dojem po týdnu zde nebyl až tak špatný, nicméně v naší oblasti byly pouze dva taneční bary - oba dost daleko od našeho ubytování, takže v případě, že chcete bary navštívit - vezměte si pohodlnou obuv na menší túru a do Koco clubu také 7 euro na vstupné. Moře bylo vcelku čisté a teplé, pláž byla v pořádku. Nicméně dojem z příjemně prožité dovolené zkazila doprava, kterou jsme si zaplatili. Zaplatili jsme si dopravu do Českých Budějovic, bohužel se nám povedlo v autobuse usnout a když jsme se probrali, zjistili jsme, že autobus v ČB vůbec nezastavoval - jednoduše na nás pan řidič zapomněl a se slovy "je to moje chyba" nás vyhodil na benzíně v Písku - mockrát děkujeme, opravdu bylo příjemné si v 6 ráno sehnat odvoz z Písku díky vaší neschopnosti. Abych to tak shrnula - koupili jsme si pouze dopravu a ubytování a s obojím byl problém. Jinak Itálie je pěkná.
UbytovanieBohužel hned po příjezdu jsme museli čekat poměrně dlouhou dobu na vyřízení klíčů od apartmánu, následně nám recepční dal klíče od jiného apartmánu a i po tom, co jsme za ním byli, zda-li jsou toto opravdu klíče od našeho apartmánu pro 4 osoby (pokoj, který nám dal, byl pro 2 dospělé lidi a maximálně pro jedno dítě na přistýlce) se s námi nehodlal moc bavit, podle něj toto byl opravdu náš pokoj, za který jsme si zaplatili, vůbec ho nezajímalo, že v místnosti jsou pouze tři lůžka, nikoli čtyři, později se ukázalo, že jeho vlastní nepozorností prohodil náš pokoj s pokojem někoho jiného.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate