Pavel Ž.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Super, snad se podaří a příští rok pojedeme znovu
Super, snad se podaří a příští rok pojedeme znovu
Na pláž jsme to měli cca 50m takže krásný.... výhled na pláž taky super, čistota pláži byla na jedničku
StravaMěly jsme bez stravy, vařili jsme si samy z místních ingrediencí a jsme tak spokojení
UbytovanieSpokojenost.... vše fungovalo a i přístup pracovníků agentury byl parádní
SlužbySlužby jsme nepotřebovali a konečný úklid jsme zvládli jako nic
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)













