Erik T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Boli sme spokojny:)
Boli sme spokojny:)
Dostupnost na plaz je dobra po par min sa tam clovek rychlo dostane a super bolo ze sucastou ubytovania boli aj slnecniky pocas celeho pobytu v cene.
StravaStrava nebola zahrnuta v nasom pobyte ale okolite restauracie ponukaju vynikajucu kuchynu.
UbytovanieApartman bol vybaveny klimatizaciou ,sporaku,tv,wifi,chladnicky az po rozkladaci gauc a terasove sedenie so slnecnikom. Co sa tyka ubytka male minus by som dal za to ze sme si museli priniest vlastne postelne pradlo. Sucastou apartmanu neboli ziadne uteraky mydlo ani toaletny papier a ani handry na riad.
SlužbyJedine minus by sme dali za to ze sme si pred odchodom museli pozametat a umyt apartman
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







