Aparthotel Holiday Hodnotenie: 4/5
od 538 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 538 € za os.
od 338 € za os.
od 406 € za os.
od 175 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pocasie nebolo podla nasich predstav a navyse som s malym synom vracala a hnackovala. To vsak NIEJE chyba a vina cestovky ????
Pocasie nebolo podla nasich predstav a navyse som s malym synom vracala a hnackovala. To vsak NIEJE chyba a vina cestovky ????
Oki. Cista. Pekna
StravaMali sme vlastnu
UbytovanieNo, nic moc popravde. Smrad, taky stuchnuty zapach. Kupelna strasna, sprcha trcala zo steny a ked sa niekto sprchoval, bolo komplet doliate wcko, bidet aj umyvadlo. Vyhodou bola klimatizacia a vytah v budove, velka terasa. Inak sme sa dost tlacili. Bazen bol fajn, aj detsky, cistili poctivo denne, kazde rano. Akurat sa v nom mali kupat iba ubytovaní v zariadení a tam sa prislo kupat dalsich 20 ludi, deti, kadekoho. Boli to asi znami ubytovanych ludi.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pocasie nebolo podla nasich predstav a navyse som s malym synom vracala a hnackovala. To vsak NIEJE chyba a vina cestovky ????
Pocasie nebolo podla nasich predstav a navyse som s malym synom vracala a hnackovala. To vsak NIEJE chyba a vina cestovky ????
Oki. Cista. Pekna
StravaMali sme vlastnu
UbytovanieNo, nic moc popravde. Smrad, taky stuchnuty zapach. Kupelna strasna, sprcha trcala zo steny a ked sa niekto sprchoval, bolo komplet doliate wcko, bidet aj umyvadlo. Vyhodou bola klimatizacia a vytah v budove, velka terasa. Inak sme sa dost tlacili. Bazen bol fajn, aj detsky, cistili poctivo denne, kazde rano. Akurat sa v nom mali kupat iba ubytovaní v zariadení a tam sa prislo kupat dalsich 20 ludi, deti, kadekoho. Boli to asi znami ubytovanych ludi.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...