Monika P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel čistý, při příjezdu možnost v jeho prostorách převlečení, výhoda- poslední turnus a tak nám pan majitel nechal pokoje téměř do odjezdu. Byl milý, vstřícný, jako jeho personál.
Hotel čistý, při příjezdu možnost v jeho prostorách převlečení, výhoda- poslední turnus a tak nám pan majitel nechal pokoje téměř do odjezdu. Byl milý, vstřícný, jako jeho personál.
jídlo dobré, určitě si každý našel to své a porce velké
Ubytovaniepokoj dostačující, čistý
Službyke vší spokojenosti
Športsjezdovky ušité na míru náročným i středním i začínajícím lyžařům, jeden den přes noc nasněžilo 10 cm čerstvého prašanu a ráno byly upravené, stejně jako pokaždé
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)









