Služby CK......byly naprosto tristní, v podstatě žádné. Kdybychom neuměli aspoň trochu anglicky, byli bychom v háji. Žádný delegát na letišti Palma, který by nás nasměroval k autobusu, vše jsme museli hledat, zjišťovat a zařizovat sami, žádné uvítací a informační schůzky na hotelu, takže příště pojedeme rovnou na vlastní pěst bez služeb cestovních kanceláří. Díky CK..... jsme se to naučili☺ Dokonce i informace o odjezdu z hotelu jsme museli získávat z recepce. S tím jsem se nikdy nesetkala.
PlážPláž hned u hotelu, nádherná, široká, s jemným pískem a průzračně čistou vodou. Jen zase před x lety byla pláž celá volná, dnes je tam umístěný jeden slunečník vedle druhého za 30 EUR/den. Svůj si můžete dát jen na malou část podél moře a nebo hodně dozadu za placená místa. Holt zase jen prachy, prachy a prachy.
StravaV tomto hotelu jsem byla v rozmezí 15 let už po čtvrté a nyní byl mnohem chudší výběr než jsem zvyklá. Je vidět, že krize je v celé Evropě. I tak bylo jídlo chutné, spousta ovoce a výborné zákusky.
Jen pozor a nesedat si s jídlem na zahradu, protože na opuštěné talíře čekají desítky holubů, kteří se hned slétnou z římsy a než přijdete ke stolu s nápojem, máte jídlo vyzobané.
UbytovanieHotel byl pěkný, čistý, personál velice příjemný. Kapalo nám stropem do koupelny, ale po našem upozornění na recepci, hotelový personál závadu okamžitě odstranil. Samozřejmě, byli jsme z Česka, tak jsme měli horší výhled z balkonu než ostatní turisté, ale i tak to byl pohled moc pěkný.
Horší bylo, že odjezd od hotelu na letiště byl až v 18.40 hod., do 11 hod. jsme měli vyklidit pokoj a pak už byl jen nárok na oběd, nikoliv na služby all inclusive např. u baru, což se nám nikdy nestalo. Služby all inclusive vždy platili až do odjezdu z hotelu.
SlužbyHotel je vynikající především svojí polohou hned u moře i nákupních možností. Při dřívějších návštěvách jsme si mohli brát pití i svačiny sebou na pláž, nyní hlídač u branky s pitím nikoho ven nepustí. Celkem hloupé je i fungování kelímku na žeton, ale asi je to v rámci ochrany životního prostředí.
Dřív jsme si sami čepovali vodu, nealko nápoje (cola, fanta, sprite) i pivo a víno, bar fungoval hlavně pro alkoholické nápoje. Nyní se obsluhy musíte dožadovat o každý lok vody. Ale barmani byli skvělí, trpěliví, usměvaví a vtipní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate