Zbigniew K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Užijte si nejpříjemnější dovolenou
Užijte si nejpříjemnější dovolenou
Všechno je v pořádku
StravaVšechno bylo v pořádku, neomezené množství šampaňského k snídani - kdo by si pomyslel ve 3hvězdičkovém hotelu. Lahodná káva připravená personálem.
UbytovanieVšechno je v pořádku, jediná věc je vana a sprchový kout, pro jedno by se měli rozhodnout při zařizování pokoje, protože vana je příliš malá a sprcha není pohodlná, ale mnoho hotelů ji má
SlužbyVšechno je v pořádku, pokud chcete, aby vám uklidili pokoj, pokud nechcete, pověsí kliku ven.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)















