Magdalena S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Hotel blízko pláže, jídlo rozmanité a opravdu chutné. S dcerou jsme spolu 10 let a vždy si našla něco pro sebe. Oproti předchozím názorům jsme nestihli přihřát jídlo z minulých sezón. Samotný hotel byl čistý, služba byla zdvořilá. Klimatizace na pokoji nás zachránila před horkem, ručníky se měnily každý den, pokud někdo nechce, stačí pověsit cedulku na dveře. Vřele doporučuji :)
Hotel blízko pláže, jídlo rozmanité a opravdu chutné. S dcerou jsme spolu 10 let a vždy si našla něco pro sebe. Oproti předchozím názorům jsme nestihli přihřát jídlo z minulých sezón. Samotný hotel byl čistý, služba byla zdvořilá. Klimatizace na pokoji nás zachránila před horkem, ručníky se měnily každý den, pokud někdo nechce, stačí pověsit cedulku na dveře. Vřele doporučuji :)
Pláž je nádherná! Doporučuji velkou písečnou pláž
StravaChutná a pestrá jídla pro děti i dospělé
UbytovaniePokoj byl v pořádku, klimatizace fungovala, byl čistý, koupelna byla v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)













