Dorota Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Celkový dojem z hotelu byl velmi dobrý, čistý a převážně přátelský personál, v hotelu spousta atrakcí, dalo se tam krátit čas i za nepříznivého počasí.
Celkový dojem z hotelu byl velmi dobrý, čistý a převážně přátelský personál, v hotelu spousta atrakcí, dalo se tam krátit čas i za nepříznivého počasí.
Pláž je široká a čistá, je tam spousta míst, kde se najíst :)
StravaJídla byla sice opakující se, ale chutná, bohužel v den odjezdu jsme nedostali snídani, ani obědový balíček, ani kávu, což nám po celém pobytu zanechalo nepříjemnou pachuť, protože snídaně nebo cokoli jiného bylo v ceně pobytu.
UbytovaniePokoj byl maličký, ale výhled z balkonu to vynahradil a postele byly pohodlné.
SlužbyVšechno dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







