Komfortní hotel, odpovídá prezentaci na webu. Naopak velká nespokojenost s dopravou z letiště do hotelu, na což v tomto dotazníku nikde není prostor k uvedení... Po příletu jsme čekali 30 min na autobus, pak jsme dalších 40 min seděli v autobuse na letišti a čekali na cestující z dalších letadel, pak hodinové rozvážení ostatních lidí do jejich hotelů (autobus pro 45 lidí, v něm nás jelo 12 do asi šesti hotelů, autobus se sotva vešel do úzkých uliček plných turistů). Celkově velmi nekomfortní, kazí to celkový dojem i začátek dovolené. U takto drahé dovolené bychom ocenili přímý odvoz z letiště rovnou do hotelu.
PlážBlízko, v půlce června celkem málo lidí. Pláž celkem špinavá, moře trochu kalné. Pláž lemovaná restaurace a turistickými obchody. Rušný noční život.
StravaVelmi pestrá nabídka snídaní, obědů i večeří (u večeří jsme ocenili zejména dobré dorty, velký výběr masa, ovoce). Naopak zklamalo nás "all inclusive" co se týče pití - koktejly téměř všechny alkoholické (jen jedna nealko nabídka), navíc nejde o skutečně namíchané drinky, jaké by si člověk objednal v baru, ale o nalití hotového výrobku z bagu do kelímku plného ledu, zklamání. Žádné džusy, jen slazené limonády (cola, fanta, ...).
UbytovaniePříjemné ubytování, hezký komfortní a čistý pokoj, navíc s terasou, přesně jak jsme si objednali. Krásný hotel se super bazény a tobogány, spokojenost.
SlužbyKvalitní, vstřícné služby, na recepci ochotní, vyšli nám vstříc se všemi požadavky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate