Radomil Pittner
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 640 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základě 4 hodnocení)
106. najlepšie hodnotený z 599 hotelov v Mallorca
Radomil Pittner
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Jídlo je velmi rozmanité, velmi chutné, můžete ochutnat místní speciality. Personál je milý, pokoj je krásný, velký a pohodlný, koupelna je také čistá z mramoru. Vnitřní wellness je také dobré, obvykle jsme tam byli sami. Na začátku jsme vyzkoušeli venkovní bazén, tehdy se nám zdál chladný, ale i počasí bylo teplé, bylo chladněji a deštivěji, bohužel jsme ho potom už nevyzkoušeli. Pláž je pár metrů odtud, je tam krásná plážová promenáda. Večer byl hudební program. Odpoledne přinesli na pokoj malé čokoládky s milým vzkazem. Hotel byl velmi dobrou volbou.
Jídlo je velmi rozmanité, velmi chutné, můžete ochutnat místní speciality. Personál je milý, pokoj je krásný, velký a pohodlný, koupelna je také čistá z mramoru. Vnitřní wellness je také dobré, obvykle jsme tam byli sami. Na začátku jsme vyzkoušeli venkovní bazén, tehdy se nám zdál chladný, ale i počasí bylo teplé, bylo chladněji a deštivěji, bohužel jsme ho potom už nevyzkoušeli. Pláž je pár metrů odtud, je tam krásná plážová promenáda. Večer byl hudební program. Odpoledne přinesli na pokoj malé čokoládky s milým vzkazem. Hotel byl velmi dobrou volbou.
Je to čisté, je tam hodně lidí, voda je mělká, jako všude na Mallorce, docela rychle se do hloubky dostává. Často to bylo hodně zvlněné. Na pláži jsou také 2 bary, z nichž jeden je velmi útulný. Přímo na pláži je také Spar, což je malý obchod, kde si můžete koupit vodu.
StravaPestré, velmi chutné, čokoládová zmrzlina téměř každý den, losos, krab, krabi, olihně... samozřejmě i další jídla. Místní kuchyně, místní speciality, speciální ovoce, papája, jackfruit, mango...
UbytovanieBylo to skvělé, krásné, čisté
SlužbyVečer zpívají písničky, sledují sport.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Jídlo je velmi rozmanité, velmi chutné, můžete ochutnat místní speciality. Personál je milý, pokoj je krásný, velký a pohodlný, koupelna je také čistá z mramoru. Vnitřní wellness je také dobré, obvykle jsme tam byli sami. Na začátku jsme vyzkoušeli venkovní bazén, tehdy se nám zdál chladný, ale i počasí bylo teplé, bylo chladněji a deštivěji, bohužel jsme ho potom už nevyzkoušeli. Pláž je pár metrů odtud, je tam krásná plážová promenáda. Večer byl hudební program. Odpoledne přinesli na pokoj malé čokoládky s milým vzkazem. Hotel byl velmi dobrou volbou.
Jídlo je velmi rozmanité, velmi chutné, můžete ochutnat místní speciality. Personál je milý, pokoj je krásný, velký a pohodlný, koupelna je také čistá z mramoru. Vnitřní wellness je také dobré, obvykle jsme tam byli sami. Na začátku jsme vyzkoušeli venkovní bazén, tehdy se nám zdál chladný, ale i počasí bylo teplé, bylo chladněji a deštivěji, bohužel jsme ho potom už nevyzkoušeli. Pláž je pár metrů odtud, je tam krásná plážová promenáda. Večer byl hudební program. Odpoledne přinesli na pokoj malé čokoládky s milým vzkazem. Hotel byl velmi dobrou volbou.
Je to čisté, je tam hodně lidí, voda je mělká, jako všude na Mallorce, docela rychle se do hloubky dostává. Často to bylo hodně zvlněné. Na pláži jsou také 2 bary, z nichž jeden je velmi útulný. Přímo na pláži je také Spar, což je malý obchod, kde si můžete koupit vodu.
StravaPestré, velmi chutné, čokoládová zmrzlina téměř každý den, losos, krab, krabi, olihně... samozřejmě i další jídla. Místní kuchyně, místní speciality, speciální ovoce, papája, jackfruit, mango...
UbytovanieBylo to skvělé, krásné, čisté
SlužbyVečer zpívají písničky, sledují sport.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Radomil Pittner
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...