Zsuzsanna Katalin J.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku.
Pláž byla 2 minuty daleko, nádherný sněhobílý písek, čisté, uklizené, všechno bylo moc dobré. Pro nás to byla dovolená snů :)
StravaJídlo jsme si zařizovali sami.
UbytovanieZ balkonu ubytování je úžasný výhled. Ubytování je velmi kultivované, prostorné, prostě to nejlepší, o jakém jsme si mohli kdy vysnít. Jeho poloha byla na nejlepším místě, blízko nejlepších nákupních možností, hned vedle pěší zóny.
SlužbyVšechno bylo v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

















