Frantisek P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Dovolenka sa nam pacila. Hned na recepcii nas privitali mile recepcne. Izby velke a moderne, balkon priestranny. Ranajky bohate, vyborne pecivo - slane aj sladke, palacinky.. jedine prazenica nam tam nechutila. Vecere tiez super, menej kolacov,ale aspon sme velmi nepribrali. Bazeny dva, jeden klasika a druhy nad 16 r. Fitness nic moc, jedna sauna a maly bazenik v spa. Casnici mili, ustretovi, super. Celkove hodnotenie na jednotku, isli by sme este do tohto hotela, keby bolo more blizsie. Ale to, ze je dalej je vsade uvedene.
Dovolenka sa nam pacila. Hned na recepcii nas privitali mile recepcne. Izby velke a moderne, balkon priestranny. Ranajky bohate, vyborne pecivo - slane aj sladke, palacinky.. jedine prazenica nam tam nechutila. Vecere tiez super, menej kolacov,ale aspon sme velmi nepribrali. Bazeny dva, jeden klasika a druhy nad 16 r. Fitness nic moc, jedna sauna a maly bazenik v spa. Casnici mili, ustretovi, super. Celkove hodnotenie na jednotku, isli by sme este do tohto hotela, keby bolo more blizsie. Ale to, ze je dalej je vsade uvedene.
10 min peso, popri chodzi obchodiky( dve ulice)
StravaStrava výborná
UbytovanieKrása
SlužbyMile recepcne aj casnici ☺️
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







