Marcela M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
V prvom rade chcem napisat , aby ste neverili negatívnym recenziám na tento hotel. Dočítali sme sa rôzne nepravdivé informácie a šli sme tam s malou dušičkou čo nás čaká.
Hotel mal síce izby vybavené starším zariadením no izby čisté s denným upratovaním.Výhľad sme mali na bazén, ktorý bol čistý a kontrolovaný hygienikom.Raňajky výdatné , slané, sladké, ovocie, ceralie, kava, čaj, nápoje.Hotel celkovo tichý, ráno sme sa budili na kikiríkanie kohútov????V blizkosti hotela obchodíky, restavracie, 3 minuty chôdze od mora. Na recepcii pracuje češka tak ani s dohovorením nebol problém
V prvom rade chcem napisat , aby ste neverili negatívnym recenziám na tento hotel. Dočítali sme sa rôzne nepravdivé informácie a šli sme tam s malou dušičkou čo nás čaká.
Hotel mal síce izby vybavené starším zariadením no izby čisté s denným upratovaním.Výhľad sme mali na bazén, ktorý bol čistý a kontrolovaný hygienikom.Raňajky výdatné , slané, sladké, ovocie, ceralie, kava, čaj, nápoje.Hotel celkovo tichý, ráno sme sa budili na kikiríkanie kohútov????V blizkosti hotela obchodíky, restavracie, 3 minuty chôdze od mora. Na recepcii pracuje češka tak ani s dohovorením nebol problém
Pláže v okolí sú hneď tri.Najkrajsia sa nám zdala Sa Coma, priezračná voda, pozvoľný vstup do mora s mnozstvom restavracii a obchodikov na promenáde s možnosťou doobjednat si výlet loďou, alebo vodných športov
StravaStrava pestrá, no samozrejme nemôžte zrovnávať s 4,5 hviezdami
UbytovaniePrevyšuje úroveň 2 hviezd
SlužbyVšetci úslužní a milí
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)





















