Velmi pěkný hotel s vysokou kvalitou služeb. Okolí hotelu spíše klidné, personál profesionální. Animátoři byli velmi pozitivní, nikoliv však otravní.
PlážPlaz byla malá, ale dostačující. V neděli možná trochu plna, ostatní dny ok. Od bazénu kousek(50m), takže je možné využívat lehátka u bazénu a koupat se v moři.
StravaVynikající a velmi rozmanitá strava. Každý den něco nového a lokálního. Čerstvě ovoce samozřejmostí. Strava v tomto hotelu patří mezi to nejlepší, co jsem na All Incl.mel. Příjemně překvapila pozdní večeře po příjezdu do hotelu po 23h.
UbytovanieHotelový pokoj byl čistý s moderní, vše dle očekávání. Všude přístup k pitné vodě i toaletám mimo pokoje. Klimatizace i lednička na pokoji samozřejmostí.
SlužbyVelmi profesionální.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate