Marie T.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Krásný velký hotel. Všude čistota, ochotný personál. U hotelu bazén s wellness. Byli jsme naprosto spokojeni, není co vytknout. Určitě bychom se vraceli.
Krásný velký hotel. Všude čistota, ochotný personál. U hotelu bazén s wellness. Byli jsme naprosto spokojeni, není co vytknout. Určitě bychom se vraceli.
Pláž asi 150m od hotelu. Písečná pláž, velmi pozvolný vstup do moře. Moře velice čisté
StravaStrava rozmanitá, může si vybrat úplně každý. Ovoce, ryby, různé druhy masa, přílohy dle libosti, zmrzliny, zákusky.
UbytovanieByli jsme ubytováni v apartmánu hotelu. Plně vybavená kuchyňka, v koupelně vana, sprcha, 2 umyvadla, toaleta a bidet. 2 pokoje, balkón. Vše čisté.
SlužbyVýměna prádla a úklid pokoje denně, pokud si nepřejete denně nemusíte. Je možné provádět různé aktivity pod vedením. Například malování na trička a tašky, cvičení, sporty a pod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







