Hotel se nachází přímo na pláži. Pokoj s výhledem na moře, byl velmi malý, ale čistý. Nemohli jsme jít vedle sebe. Do koupelny se vešel jen jeden člověk, asi 30 let staré obklady, které čekají na renovaci. Stravování v hotelu přes ulici byla polopenze. Snídaně je perfektní. Večeře se skromným výběrem, ale byla vynikající. Neustále se nabíjel. Celkově to byla velmi špatná hodnota za peníze, už bych sem nešel. Bez ohledu na to byla dovolená dobrá. Krásná místa, čisté písečné moře.
PlážPísečná pláž. Čistá, místy mořská voda.
StravaPolopenze. Snídaně měla všechno, uzeniny, salát, dorty, ovoce, vejce, chléb, rohlíky. Výběr večeře je skromný, ale chutný. Byla jedna noc, kdy nebyly žádné kusy masa, jen v kastrolech. Vynikající saláty, koláče, druh polévky, což bylo dobré. Vždy byly těstoviny a ryby. Vždycky jsme měli něco k jídlu, pořád to doplňovali.
UbytovanieHotel byl jednoduchý a čistý. Velkou výhodou je, že je přímořský. Místnost je malá, s malým balicím prostorem, normálně by ji mohla vybalit pouze jedna osoba. Uklízelo se denně.
SlužbyRecepce v protějším hotelu, byli ochotní. Pokoj se nám podařilo zarezervovat o hodinu dříve. Každý den uklízeli a v případě potřeby měnili ručníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate