Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Neměli jsme žádný problém, po příletu na nás čekal delegát a autobus, který nás odvezl na hotel. Zaměstnanci hotelu byli vstřícní, pokoj byl menší, ale čistý s kompletním vybavením. Každý den úklid. Jídlo bylo formou bufetu, část nabídky se opakovala, část byla však obměňována, navíc u každého jídla byl u ploty kuchař s 1-3 čerstvě připravovanými pokrmy (u snídaně například volská oka, u oběda a večeře různé druhy masa). K pláži cesta 5-10min, pláž písková, postupný sestup, voda krásně čistá a velmi slaná.
S celou dovolenou jsme byli velmi spokojení!
Neměli jsme žádný problém, po příletu na nás čekal delegát a autobus, který nás odvezl na hotel. Zaměstnanci hotelu byli vstřícní, pokoj byl menší, ale čistý s kompletním vybavením. Každý den úklid. Jídlo bylo formou bufetu, část nabídky se opakovala, část byla však obměňována, navíc u každého jídla byl u ploty kuchař s 1-3 čerstvě připravovanými pokrmy (u snídaně například volská oka, u oběda a večeře různé druhy masa). K pláži cesta 5-10min, pláž písková, postupný sestup, voda krásně čistá a velmi slaná.
S celou dovolenou jsme byli velmi spokojení!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







