Natálie V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Super hotel, čistota, animace, jen bazén by mohl byt větší.co mi vadilo, vyzvednutí z hotelu příliš brzo. Nechápu, proč byt na letišti 3,5 hodiny předem.
Super hotel, čistota, animace, jen bazén by mohl byt větší.co mi vadilo, vyzvednutí z hotelu příliš brzo. Nechápu, proč byt na letišti 3,5 hodiny předem.
U plaze.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







