Valentina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
dovolená byla super!
dovolená byla super!
Pláž byla nádherná, voda čistá, lidí tak akorát, jen cena za lehátka a slunečníky mohla být nižší - 14 euro na den
StravaStrava byla pestrá, velký výběr, hodně ovoce a zeleniny. Jeden mínus - káva v baru na pláži byla dostupná pouze od 15 do 18 hod. a u oběda nebyla vůbec. Bar u bazénu byl lepší.
UbytovanieHotel byl fajn, velikost pokoje pro dva byla dostačující, klimatizace fungovala dobře, balkon měl výhled na moře, výměna ručníků a úklid probíhaly každý den.
SlužbyVše ok
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)















