Miroslava J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Skvelá dovolenka,, super hotel, výborná strava, jediná nevýhoda bola , že neboli lehatka a slnečník. Inak všetko super????
Skvelá dovolenka,, super hotel, výborná strava, jediná nevýhoda bola , že neboli lehatka a slnečník. Inak všetko super????
Široká plaz, čistá
StravaŠiroký výber jedál
UbytovanieIzba bola pekná, každý deň upratané, uteráky vždy čisté
SlužbyVeľmi dobre
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







