Bohužel hotel neodpovídá tomu, jak se prezentuje a zdaleka ani 4 hvězdičkovému standardu.
PlážHotel nemá vlastní pláž, veřejná pláž 10 minut od hotelu.
StravaJídlo bylo jedlé, ale stejné. No bohužel se nám kuchaři na minutku 2x podařilo naservírovat nehotové maso a to vepřové i krůtí. All inclusive, znamená otřesnou kávu z automatu, která byla stejně i k snídani, pokud byste, chtěli kávu tak ano, ale z pákového automat jako extra pay za 5 EUR. Denní alkoholický koktejl pouze jeden a stačilo si dát opravdu jen jeden.
UbytovaniePokoj pro děti otřesný, z chodby vstup rovnou do pokoje, kde byly dvě samostatné postele a spod jedné z nich se vysunoval třetí postel. Tato třetí postel byla vlastně dřevotříska na kolečkách bez možnosti fixace, takže popojížděla a vrzala. Přes dveře, kterými dost z chodby prosvítalo, bylo vše na chodbě slyšet. Co se týče bezpečnosti tak zámek dveří byl hodně nekvalitní, až ve třetím pokoji vypadal, že by odolal jemnému tlaku.
Ložnice rodiče průchod z pokoje pro děti, ale tento pokoj bylo to nejlepší z celého ubytování.
Koupelna byla otřesná, plíseň ani ne pořádně zamaskována silikonem, který už prosvítal šedí plísně. Rezavý ventil na vodu WC, špinavé umyvadlo otisk nějaké sklenice co nešel umýt. Ve ventilaci prach.
SlužbyHotel neposkytuje víceméně žádné služby, vyjma vlastního tobogánu, který ani nebyl otevřen po celou dobu, obsluha přece musí jít na oběd i když u atrakcí žádná pauza napsaná není. Očekával bych, že se tedy obsluha obmění, aby atrakce mohli jet neustále. Pozitivum byly všudypřítomní plavčíci u bazénů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate