Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Všechno proběhlo hladce, organizace byla precizní a tato dovolená nám poskytla maximální zážitek.
Všechno proběhlo hladce, organizace byla precizní a tato dovolená nám poskytla maximální zážitek.
Protože jsme byli v předsezóně, nezažili jsme žádné davy, ale moře v květnu ještě není vhodné ke koupání. Pláž je velmi blízko hotelu, i když kdybych si šel zaplavat, pravděpodobně bych to udělal na jiné pláži.
StravaRestaurace má mimořádně bohatý výběr, jídlo je vynikající a personál je velmi ochotný.
UbytovanieMyslím, že je to hotel nacházející se v jedné z nejkrásnějších oblastí. Splňovalo to všechny naše potřeby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









