Vladěna Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Celkový můj pobyt splnil svůj účel. Hotel je velmi vhodný pro poznávání ostrova. Protože jsem zde nebyla v sezóně, nevím, jak to bude vypadat v létě. I teď za pěkného počasí v neděli bylo na promenádě hodně lidí.
Celkový můj pobyt splnil svůj účel. Hotel je velmi vhodný pro poznávání ostrova. Protože jsem zde nebyla v sezóně, nevím, jak to bude vypadat v létě. I teď za pěkného počasí v neděli bylo na promenádě hodně lidí.
Mimo sezónu koupání
StravaVelmi mně chutnalo! Velký výběr. I večeři i koutek pro vegetariány.
UbytovaniePokoj menší, ale protože jsem zde byla sama, plně dostačoval. Úklid denní.
SlužbyNevyužila jsem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







