Ewa Krukowska
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Hotel je nádherný, okolí hotelu je udržované a zajímavě uspořádané, všude je čisto a svěže.
Hotel je nádherný, okolí hotelu je udržované a zajímavě uspořádané, všude je čisto a svěže.
Velmi blízko, čisté, krásné. Nechtělo se nám odjíždět. Bylo tam dost místa pro všechny.
StravaNikde jinde jsem neviděl tak bohaté a rozmanité jídlo. Lituji, že jsem během svého osmidenního pobytu v hotelu nevyzkoušel všechno.
UbytovanieČisto, uklízeno každý den, ručníky vyměněny a postele ustlané bez ptání, čerstvé ložní prádlo a ručníky také.
SlužbyTělocvična, lázně, kavárna venku i uvnitř, vše v dosahu, personál milý a usměvavý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)







