Jana C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Jediná pozitivní věc na ubytování byla cena.
Jediná pozitivní věc na ubytování byla cena.
Pláž blízko hotelu byla hezká, čistá, možnost pronájmu lehátek a slunečníků.
StravaMěli jsme vlastní stravování. Vybavení kuchyňské linky velmi slabé a při příjezdu špinavé. Jinak strava v restauraci, která patří k hotelu je velmi průměrná, chodili jsme si jinam.
UbytovaniePokoj velmi neudržovaný, zanedbaný a špinavý. Při příjezdu jsem musela uklidit celý apartmán, vymetla jsem plnou lopatku vlasů a prachu od předchozích hostů. Nádobí v lince velmi špinavé. Pokoje plné rybenek a mravenců. Vzhledem k tomu, že byl poslední týden v říjnu, tak nám zde byla zima. V pokojích není topení a na postelích jsme měli pouze tenké prostěradlo.
SlužbySlužby nulové. Za celý týden nikdo nevyměnil ručníky. Psali, že mění jednou za 3 dny, ale výměna neproběhla. Na celý týden jsme dostali pouze jeden sáček do koše, takže jsme si museli jít koupit do marketu a vynášet si koš. Při příjezdu pouze jeden toaletní papír pro 4 osoby na celý týden. Taktéž jsme si museli jít dokoupit. Recepce funguje pouze od 8:30 do 17, tudíž pokud odjedete ráno na výlet a vracíte se zpět večer, nezastihnete zde nikoho.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







